• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

jednostavan41

da znam - znao bi

BL


skidub


vip-jahorina

Quote from: BL on 15 March, 2015, 22:10:33
Quote from: HeAd on 15 March, 2015, 14:41:50
Ne

Hvala. ©teta, to je bio solidan hotel.
Hotel koji je radio i zaposljavao 15-20 radnika. Na zalost, dodje Dzombic i sve je uradio da unisti hotel. Prve zime ga zatvorlili, odmah popucale instalacije za vodu, struju nisu platili pa im i nju iskljucise. Htjede ga neko za badava uzeti, ali na Pale je dosao prijatelju, pa je tako brzo i otisao, nedovrsena posla.

DarkoN

Nisam stigao ranije da se javim. Sve pohvale OC-u za jucasnji dan. VIP ce znati o cemu pricam kada su karte u pitanju. Karte je sada moguce kupiti i prije 9 sati. Sestosjedi su vec oko 20 do 9 prevozili skijase  :bravo::( a nisu zavrsili u 4. Ja sam otisao malo ranije pa ne znam do koliko su tacno radili. Divan dan, steta za one koji su ga propustili.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Svaka cast za OC, produzili su skijanje do 16:30 i ispostovali to...momci ljubazni i nan nivou. Jedino mali minus na naplatu karata, mislim da namjerno nece da osposobe aparat za kartice tako da te dovedu u nezgodnu situaciju pravo, moras ici u Bistricu bez potrebe. Znam da im treba gotovina, ali nije sad toliko bas zapelo?
Vecina staze ispeglana i drzala se do kraja skijanja, desna Praca najbolja (poslije one utrke), srednja Praca se rasula oko 11, Ogorjelica fantazija, Poljice isto tako...
Uglavnom najbolje skijanje ide narednih dana...

Korisnik


millons

Nisam siguran ali èini mi se jedan od onih dana :bravo::(

odad

Da li su ski karte sada sni¾ene ? Na objevljenom cjeniku nema promjena. Gdje da vidim?

IKKA


aljosha

naèuo sam da je sljedeæi vikend zatvaranje sezone....jel moguæe da je to istina?
Ne obra se bostan dok ¹ljive ne popadaju

skidub


vranex

vikend fenomenalan, a nije mi bilo zao ni sto je guzva jer sad ima da voze do polovine aprila po mom misljenju. prije bi se pravdali nedostatkom interesovanja, ali sad interesovanja ima i te kako.
hvala svima sto su dosli, uzivali, i produzili nam sezonu :D

3d

Quote from: odad on 16 March, 2015, 11:04:22
Da li su ski karte sada sni¾ene ? Na objevljenom cjeniku nema promjena. Gdje da vidim?

http://oc-jahorina.com/cjenovnik-ski-pass-a-201415-u-km/


3d

Zna li neko kuda se ide da se spusti sa Jahorine do staze na Gornjim Palama?