• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zg-fiat

Dobar dan,dolazim na jahorinu dr. tjedan prvi puta ,kakvi su izlasci i gdje? Ski staze? cijene hrane i pica? Spavamo u Poljicama,i da gdje je dobra cajka-harmonika?pozz

Radiohead


zg-fiat


sremac72

OOOPPPAAAAAAA Izgleda da je ovo jedan od onih dana. U¾ivajte vi koji ste gore  :bravo::( :bravo::( :bravo::(


majasamaja

Za one koji se predomisljaju da li da dodju ili ne...u 8:55 vec guzva na Ogorjelici a jos nije ni krenulo  :))

bnbg

Quote from: majasamaja on 15 March, 2015, 09:48:26
Za one koji se predomisljaju da li da dodju ili ne...u 8:55 vec guzva na Ogorjelici a jos nije ni krenulo  :))
aaaauuuu WTF

zg-fiat

Slike su super kad ce taj petak,koji su lokali dobri?


BL


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

taraba

Ko nije bio jutros od 9 sati , ima za cim da zali.
Nadam se da ce se se ovakav fantastican dan ponoviti jos koji put do kraja sezone. Ludilo.

Elvir

Znam da su sanse minimalne, ali da neko slucajno od forumasa nije pronasao Renault karticu na stazi ? Po pehu, nakon fantasticnog dana, dodjem do auta kad nigdje kartice. Negdje je iz dzepa ispala :/ i na kraju sve mi presjede.

vip-jahorina

Danas mi rece drug da je nasao kuljuc od auta. Saljem ti broj na pp pa vidi jel to to

jednostavan41

sad maloprije doso kuci,bio petak i subotu a bogami i NEDELJU,,,,,, ovo nedelju velikim slovima jer je stvarno dans bilo samo za velika slova.........  morat cu ove sedmice doc jedno 2 nerqdna dana  da upotpunim sliku,sve u svemu danas ma nemam komentara brate
da znam - znao bi