• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


dadotb

 (snow) (snow) (snow)

DIVAN DAN ocigledno,m blago se vama sto uzivate na Jahi, eto i mene sledeci vikend prije juga


drasko

Koja valuta se koristi za plaæanja u lokalnim hotelima, birtijama i duæanima na Jahorini?

sauron

Mijate, slazem sei (PIVA),
Valuta?iz mojih iskustava Euro i KM

BL


Korisnik

Vidim da dogodine pijete rakiju na Jahorini!!!  :DD  :DD naravno ako ne bude magle.


Atomba

Mislim da sve ima svoju cenu,ko voli sa skija zna da to i kosta i da to nije obuci kupace gace i mlati rucicama kao sto je slucaj leti. Glupo je da prozivas za bilo sta na Jahorini jer svako mesto ima svoje cari koje neko voli a neko ne. Ako ti Jahorina nije po volji ti pici gde ti je bolje ili dodji opet dogodine mozda ces imati vise srece sa vremenom. Meni je u januaru bilo 7 od 7 sto ne mogu recida se secam u zadnjih par godina gde god sam bio. (PIVA) dogodine. Pozz


Nichifor

znao sam da ima ta neka pozitivna veza izmeðu @mijat i @BL

aljosha

eto me sutra aBd....i domaæa viljamovka u ploski  anan anan anan
Ne obra se bostan dok ¹ljive ne popadaju


ninodragoljub


vip-jahorina

Bl i Mijat se slozili  ole a i ja s njima.

Lijepo je bilo citati ovaj nas pozitivni stav prema jahorini. Skoro svi forumasi, koji inace nemaju bas slicne stavove, su jednoglasno stali iza NASE PLANINE kad neko baci sulude kritike. Da se oobro razumijemo: kritike su dobrodosle i opalite svi sa kritikama, ali demagogiju niko od nas ne voli.

Tema je stanje na jahorin, sve postove koji budu vezani za dadotb demagogiju uklajnamo.