• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

baksuz

Pozz iz Rajskih...perfektan dan...sreca pa se odlucih uzeti dan slobodno...extra je.. ole


DarkoN

Quote from: dadotb on 10 March, 2015, 11:44:26
Quote from: DarkoN on 10 March, 2015, 10:49:14
Quote from: dadotb on 10 March, 2015, 10:05:13
Quote from: Korisnik on 09 March, 2015, 19:07:39
Ovaj ili radi za MK rizort ili lo¾i narod, treæeg nema!

Ne radim ni za koga, nego krvavo zaradjujem  kao i vecina u danasnje vrijeme, samo kazem da cesto je zbog vjetra ili magle nema skijanja...a prethodnih 5 god sem 1 godine nije ni snijega bilo najveci dio sezone...alooo, ja volim Jahu, ali fakti su fakti !!! dalje nema diskusije, zavrsena prica ....
Nisam neko ko se ukljucuje u ove rasprave ali na ovo moram da odgovorim. Ako volis Jahorinu kao sto kazes onda bi trebalo da znas da je ove godine situacija sa snijegom odlicna, prosla godina je bila katastrofa kao u cijelom regionu, prije dvije godine skijanje bilo od 14.12. do 09.04., godinu prije toga bio onaj veeeeliki snijeg, jos jedna godina ranije skijanje takodje od polovine decembra do aprila. O cemu ti pricas? Zbog jedne lose godine, koja je bila losa u cijelom regionu ti kazes kako na Jahorini poslednjih 5 godina nema snijega veci dio sezone??? Ovo je sve samo nije dobronamjerna kritika ili dobronamjeran komentar. A sto se tice vjetra i magle... oni su odgovorni za tvoju sigurnost i u skladu sa tim se ponasaju. Imaju oni brdo mana i toliko stvari koje moraju da promijene ali ovo sto si ti naveo u poslednjem postu jednostavno nije istina.

Hvala, slazem sa sa dosta toga sto si naveo...mada ne slazem se, toliko snijega koliko kazes ranijih godina nije bas bilo, ne pretjeruj sad i ti...idem svake godine i pratim stanje redovno...ajd malo da pricamo o vjetri i magli, a ne samo rakiji i kafanama, za promjenu, hehehe....ma ok, ako je vama dobro supeeerrrr, meni nije bilo od 10 dana 5 se nije moglo skijati, ma paliiii...
Jos ces me ubjediti da nisam skijao sve ove godine koje sam ti nabrojao  devil:( Sto se tice vjetra i magle... na to ne mogu da uticu ni mnogo ozbiljnija skijalista(skijalista koja nisu u finansijskim problemima). Uglavnom, da se vratimo na temu, cini se da je danas bio perfektan dan. Nadam se da ce slicno da bude u petak jer bih mogao da "pobjegnem" sa posla  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

ja nikako da skontam tu bjezaniju sa posla, ova magla me satra, najavim slobodan dan na poslu i onda se pojavim na poslu, vec me cudno gledaju ljudi  (W)

Krusko

Ove godine sam bio cca 40x. Danas je bio najbolji dan kada se sve sabere.  Zivi bili.

JAHORINA13

sta se trenutno desava na Poljicama, jeli neka zurka ili....... WTF

*mana*

Pozdrav svima. Da li je neko imao skoro iskustvo sa dolaskom na ©ator? Da li se mo¾e doæi sa zimskim gumama ili se moraju montirati lanci?  anan

*mana*

S tim da dolazim u cetvrtak, a vidim da ce opet Nenad oluja  (snow) (snow) (snow) anan

vranex

Danas dan fenomenalan.
Kriticari bi i danas nasli nesta da ne valja.

zvezdana

Ja stvarno nemogu da neodgovorim gospodinu koji hvali Kopaonik a kudi Jahorinu.Kao prvo nisu ljudi iz OC narucili maglu i vetar,kao drugo na Kopu sam bila cetiri puta i uvek je bila magla kao trece Kopaonik je fensi planina koja je imala tu srecu u nesreci da se raspala bivsa Juga pa ljudi krenuli tamo da skijaju.Da je bolja od Jahorine Olimpiske igre bi se tamo odzale.Jahorina je planina za ljude velikog i sirokog srca Kopaonik za fensericu.Sobzirom u kakvom vremenu zivimo i da Jahorina nema politicare i biznismene kao Kopaonik koji ulazu u planinu,svaka cast ovim ljudim jer je iz godine u godinu sve bolje.Nemojte vi gospodine vise na Jahorinu niste vi za nju.Jahorina se voli,bez obzira ima li snega magle vetra ili samo dobre rakije i kuvanog vina.

Malta NS

Nemas potrebe za lancima u Satoru,bar meni nisu trebali sve dane koje sam bio gore- 9 dana,u nedjelju sam sisao odozgo a prethodni dan se i popeo bez problema

Malta NS


*mana*

Quote from: Malta NS on 10 March, 2015, 19:33:11
Nemas potrebe za lancima u Satoru,bar meni nisu trebali sve dane koje sam bio gore- 9 dana,u nedjelju sam sisao odozgo a prethodni dan se i popeo bez problema

Hvala na info  rr :))

bnbg

Quote from: zvezdana on 10 March, 2015, 19:17:31
Ja stvarno nemogu da neodgovorim gospodinu koji hvali Kopaonik a kudi Jahorinu.Kao prvo nisu ljudi iz OC narucili maglu i vetar,kao drugo na Kopu sam bila cetiri puta i uvek je bila magla kao trece Kopaonik je fensi planina koja je imala tu srecu u nesreci da se raspala bivsa Juga pa ljudi krenuli tamo da skijaju.Da je bolja od Jahorine Olimpiske igre bi se tamo odzale.Jahorina je planina za ljude velikog i sirokog srca Kopaonik za fensericu.Sobzirom u kakvom vremenu zivimo i da Jahorina nema politicare i biznismene kao Kopaonik koji ulazu u planinu,svaka cast ovim ljudim jer je iz godine u godinu sve bolje.Nemojte vi gospodine vise na Jahorinu niste vi za nju.Jahorina se voli,bez obzira ima li snega magle vetra ili samo dobre rakije i kuvanog vina.
:bravo::( I jos si zaboravila reci za sve te silne staze na Kopu a od svih njih 3 ili 4 moze da se kaze da su staze a ostale livade su za upalu misica zbog odgurivanja a da ne pominjem spore zice. Jahorina je zakon pored svih nedostataka ali necemo sad o tome. Pozdrav za ljubitelje Jahorine, samo da bude snega i sve je tamo super.

Atomba

Kakav Kopaonik,ja dolazim da vozim skije a ne da ih pokazujem a ne umem da ih koristim. Sto se staza tice im ih tri da valjaju i to je to. Jahorina je vrh,prijatni ljudi dobri domacini i to je to.