• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Radiohead

Ne znam sto popljuvaste covjeka, ako ima primjedbe i nisu bas bez veze treba ga saslusati, sad sto se vama ili nama ne svidjaju njegove opaske to je druga stvar.
Mislim da svaku kritiku kupca treba uvazavati, jer jbg on ostavlja najvece pare tu...
Ja se isto osjecam glupo kad odem na more i ono kisa 5 dana, pa mi ne valja ni Zoran Milovanovic, ni  Severina ni grozdje od 37KN


dale

A kome je upuæena kritika,ako se odnosi na maglu i vetar?

Korisnik

Nisam ja prodavac, nego kupac kao i on, jedno je kritika drugo je pretjerivanje.


dadotb

Quote from: Korisnik on 09 March, 2015, 19:07:39
Ovaj ili radi za MK rizort ili lo¾i narod, treæeg nema!

Ne radim ni za koga, nego krvavo zaradjujem  kao i vecina u danasnje vrijeme, samo kazem da cesto je zbog vjetra ili magle nema skijanja...a prethodnih 5 god sem 1 godine nije ni snijega bilo najveci dio sezone...alooo, ja volim Jahu, ali fakti su fakti !!! dalje nema diskusije, zavrsena prica ....

dadotb

Quote from: dale on 10 March, 2015, 09:15:42
A kome je upuæena kritika,ako se odnosi na maglu i vetar?

Odlicna ti je opaska....kome je upucena kritika ??? izgleda da ovi likovi sto odgovaraju na moju opasku i dure se, misle da je njima upucena, hahahha...iznosim cinjenice, u cemu je problem??? Nikoga ne kritikujem sa foruma, amaan ljudi


DarkoN

Quote from: dadotb on 10 March, 2015, 10:05:13
Quote from: Korisnik on 09 March, 2015, 19:07:39
Ovaj ili radi za MK rizort ili lo¾i narod, treæeg nema!

Ne radim ni za koga, nego krvavo zaradjujem  kao i vecina u danasnje vrijeme, samo kazem da cesto je zbog vjetra ili magle nema skijanja...a prethodnih 5 god sem 1 godine nije ni snijega bilo najveci dio sezone...alooo, ja volim Jahu, ali fakti su fakti !!! dalje nema diskusije, zavrsena prica ....
Nisam neko ko se ukljucuje u ove rasprave ali na ovo moram da odgovorim. Ako volis Jahorinu kao sto kazes onda bi trebalo da znas da je ove godine situacija sa snijegom odlicna, prosla godina je bila katastrofa kao u cijelom regionu, prije dvije godine skijanje bilo od 14.12. do 09.04., godinu prije toga bio onaj veeeeliki snijeg, jos jedna godina ranije skijanje takodje od polovine decembra do aprila. O cemu ti pricas? Zbog jedne lose godine, koja je bila losa u cijelom regionu ti kazes kako na Jahorini poslednjih 5 godina nema snijega veci dio sezone??? Ovo je sve samo nije dobronamjerna kritika ili dobronamjeran komentar. A sto se tice vjetra i magle... oni su odgovorni za tvoju sigurnost i u skladu sa tim se ponasaju. Imaju oni brdo mana i toliko stvari koje moraju da promijene ali ovo sto si ti naveo u poslednjem postu jednostavno nije istina.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

taraba

sve u duhu razumjevanja i slobode misli i govora !! ludzatobom:(( ludzatobom:((

skidub

Na kamerama izgleda kao dan iz snova!Tko je gore nek u¾iva  ;)) vidimo se uskoro anan

dadotb

Quote from: DarkoN on 10 March, 2015, 10:49:14
Quote from: dadotb on 10 March, 2015, 10:05:13
Quote from: Korisnik on 09 March, 2015, 19:07:39
Ovaj ili radi za MK rizort ili lo¾i narod, treæeg nema!

Ne radim ni za koga, nego krvavo zaradjujem  kao i vecina u danasnje vrijeme, samo kazem da cesto je zbog vjetra ili magle nema skijanja...a prethodnih 5 god sem 1 godine nije ni snijega bilo najveci dio sezone...alooo, ja volim Jahu, ali fakti su fakti !!! dalje nema diskusije, zavrsena prica ....
Nisam neko ko se ukljucuje u ove rasprave ali na ovo moram da odgovorim. Ako volis Jahorinu kao sto kazes onda bi trebalo da znas da je ove godine situacija sa snijegom odlicna, prosla godina je bila katastrofa kao u cijelom regionu, prije dvije godine skijanje bilo od 14.12. do 09.04., godinu prije toga bio onaj veeeeliki snijeg, jos jedna godina ranije skijanje takodje od polovine decembra do aprila. O cemu ti pricas? Zbog jedne lose godine, koja je bila losa u cijelom regionu ti kazes kako na Jahorini poslednjih 5 godina nema snijega veci dio sezone??? Ovo je sve samo nije dobronamjerna kritika ili dobronamjeran komentar. A sto se tice vjetra i magle... oni su odgovorni za tvoju sigurnost i u skladu sa tim se ponasaju. Imaju oni brdo mana i toliko stvari koje moraju da promijene ali ovo sto si ti naveo u poslednjem postu jednostavno nije istina.

Hvala, slazem sa sa dosta toga sto si naveo...mada ne slazem se, toliko snijega koliko kazes ranijih godina nije bas bilo, ne pretjeruj sad i ti...idem svake godine i pratim stanje redovno...ajd malo da pricamo o vjetri i magli, a ne samo rakiji i kafanama, za promjenu, hehehe....ma ok, ako je vama dobro supeeerrrr, meni nije bilo od 10 dana 5 se nije moglo skijati, ma paliiii...

HeAd

Jahorina je nezgodna po pitanju te maglustine t.j. niske oblacnosti...to se prije desavalo samo u januarskom periodu ali sada se bogami proteglo. I da puste zicare da rade kada je gusta magla od tog skijanja nema nista, to je vise spustanje (za poznavaoce), sreca pa ima dovoljna kolicina snijega pa je praca radila konstantno...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


borisBP

Danas dobar dan za skijanje. Smenjuju se sunce i niska oblacnost. Ljudi vise nego juce. Sve u svemu odlicno.

I pustite ljude da kritikuju. Ako ne moze da kaze svako svoje misljenje forum je besmislen.