• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Komsia

Ovaj tjedan bi trebao biti odlièan za skijanje  :bravo::(, ono malo snijega ne bi trebalo puno ujecati a magla se povlaèi  ole

MiKuLa

Vrijeme se mjenja svakih 15 minuta, uzbrdo magla nizbrdo sunce, ali su zato staze perfektne






vip-jahorina

Ja ludog dana. Magla svakh 5 minuta gore dole. Sve u svemi, vise njih mi je reklo da je odlicno na stazama.

vranex

ove godine od jedno 40-45 dana na jahorini nisam mogao voziti samo prosli petak (nije bilo struje, visa sila) i subotu (neki kvar).
Za subotu bi se moglo i kritikovati sto su nastavili prodavati ski pasove a nikad pracu nisu upalili, ali koliko sam vidio stvarno su se satrali da pokrenu sestosjed i nisu uspjeli, a moji drugari sto su kupili kartu su sutradan istu zamijenili bez doplate.
nedelja na Praci je bila prva liga , pogotovo za nas bordere, cjelca toliko da ako zaglavis treba ti kran da se iscupas. bilo je magle ali ne svuda, i pomjerala se cijeli dan pa je bilo vise nego podnosljivo sto se vidljivosti tice.

ove godine je sezona fenomenalna, mozda je poneko dosao u baksuzan termin, ali meni je za Novu Godinu u Austriji od 6 dana 3 bilo katastrofa (-36 stepeni, magla, vjetar drama itd itd) pa opet ni na pamet mi nije palo da kritikujem austrijce. Nisam nikad bio na Kopu al ovo ekipe strastvenih skijasa i bordera sto dodje na Jahorinu odande, svi mi govore da je Jahorina pravo skijanje i sport, a Kop vise sminkeraj i poziranje i partiji navece.

Ne vjerujem da zice zatvaraju radi magle, do sada to nisu radili osim kad je bas strasno.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

ninodragoljub


Korisnik

Ovaj ili radi za MK rizort ili lo¾i narod, treæeg nema!

kapa

NEMA BOLJEG SKIJANJA NEGO NA JAHORINI SAO TREBA DA ZNA

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

borisBP

Svanulo je maglovito i hladno jutro. Nije strasno, bice i sunca malo.

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...