• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Radiohead

Ovo cudo kad se digne oni ce svecano zatvoriti sezonu

bnbg

Quote from: Radiohead on 09 March, 2015, 08:36:33
Ovo cudo kad se digne oni ce svecano zatvoriti sezonu
Bolje da uloze u neki sistem za rasterivanje magle nego u sistem za vestacko osnezavanje, jer sad i ne treba kad ima 2m snega  :)) Ali kad se digne magla bice ludzatobom:((

borisBP

Mogli bi da srede jos nesto od staza. Nisu se bas pretrgli.

Radiohead

Ne znam sjecate li se kad je pao onaj veliki snijeg prije par godina, u martu je radio lift poljice i olimpik - zbog nedostatka skijasa!A vrijeme je bilo nevjerovatno, 2 metrea snijega i sunce sa malim minusima....
Tako da se ja ne bih bas radovao ako nisu promijenil filozofiju..

Radiohead

Quote from: bnbg on 09 March, 2015, 08:43:03
Quote from: Radiohead on 09 March, 2015, 08:36:33
Ovo cudo kad se digne oni ce svecano zatvoriti sezonu
Bolje da uloze u neki sistem za rasterivanje magle nego u sistem za vestacko osnezavanje, jer sad i ne treba kad ima 2m snega  :)) Ali kad se digne magla bice ludzatobom:((
Ima i to, sad radi li ko ce ga znati???
https://www.youtube.com/watch?v=QgzetMEhsPI
Garant vbi nesto zaj... kod postavljanja tako da...

Papki

Pozdrav svima  8))
Bio gore od subote do subote, treba,da ka¾em, da je bilo prfektno. Bilo svega sunca, snjega, alkohola, sankanja i kidanja...

Jahorina vraèamo se opet sljedeèe godine.
Treba i da ka¾em, da je svaku godino bolje, sad sam bio 5. godinu  :bravo::(

Pozdrav, vidimo se opet.

dadotb

Quote from: bnbg on 09 March, 2015, 08:43:03
Quote from: Radiohead on 09 March, 2015, 08:36:33
Ovo cudo kad se digne oni ce svecano zatvoriti sezonu
Bolje da uloze u neki sistem za rasterivanje magle nego u sistem za vestacko osnezavanje, jer sad i ne treba kad ima 2m snega  :)) Ali kad se digne magla bice ludzatobom:((

Tacno ! velika vecina jedva skupi pare za skijanje i onda dodje na Jahorinu i ocekuje ako ima snijega bar da skija i onda se javljaju problemi vjetra i magle i od 7 dana skijam 4 maximum i treba da sam zadovoljan...pa jeftinije dodje Kopaonik onda, svaki dan se skija, a vala i staze puno bolje, iako "samo" naizgled je skuplje...jer kad svedem 4 dana skijanja na Jahi i 7 na Kopu onda Kop dodje povoljnije...daleko je Jaha od idealnog, evo i sa svim snijegom, juce i danas badava ljudi placaju smestaj, hranu, fakat nema skijanja...

Charlene

Quote from: dadotb on 09 March, 2015, 09:43:17
Quote from: bnbg on 09 March, 2015, 08:43:03
Quote from: Radiohead on 09 March, 2015, 08:36:33
Ovo cudo kad se digne oni ce svecano zatvoriti sezonu
Bolje da uloze u neki sistem za rasterivanje magle nego u sistem za vestacko osnezavanje, jer sad i ne treba kad ima 2m snega  :)) Ali kad se digne magla bice ludzatobom:((

Tacno ! velika vecina jedva skupi pare za skijanje i onda dodje na Jahorinu i ocekuje ako ima snijega bar da skija i onda se javljaju problemi vjetra i magle i od 7 dana skijam 4 maximum i treba da sam zadovoljan...pa jeftinije dodje Kopaonik onda, svaki dan se skija, a vala i staze puno bolje, iako "samo" naizgled je skuplje...jer kad svedem 4 dana skijanja na Jahi i 7 na Kopu onda Kop dodje povoljnije...daleko je Jaha od idealnog, evo i sa svim snijegom, juce i danas badava ljudi placaju smestaj, hranu, fakat nema skijanja...

Recite mi da se zezate sto se tice ove magle, rastjerivanja i sta ste vec napisali. :DD

Speed



dadotb

a i nismo dosli na planinu samo da pijemo rakiju i gluvarimo po kafanama, toga imam u BG napretek,...steta...zaista ova god sjajna po pitanju snijega, ali jako malo dobrih dana, da li vjetar, da li magla skoro svaki dan, ukake sve sto valja...

MiKuLa


MiKuLa

Odoh na skije, a kome je do magle nek diskutuje na forumu

09-03-15 11:02



borisBP

Pustili su sve. U gornjim delovima je suncano.  (Y)