• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mikelnmartin

Da li neko zna kako je stanje na putevima? Su lanci za snijeg obavezni? Dolazimo sutra    :))

giro

Pozdrav svima.
I mene zanima hoce li se uopste moci doci do Jahorine i hoce li raditi skijalista sutra? :)
Ove slike ne izgledaju obecavajuce.


Korisnik


bakica

Vidimo i sami da je magla, ali na web kameri se ne vidi da li vjetar duva.
®ice ne rade ali se ne zna da li zbog magle ili vjetra. Eto, mene bi to zanimalo


vip-jahorina

Ima nas dosta koji stalno se javljamo sa planine i izvjestavamo sa staza.
Ali mi iole malo iskusniji posjetioci sajta mozemo na osnovu kamera, i trenutne vremenske situacije (temp, subj. Temp, vjetar) odlicno procjeniti situaciju na Jahorini.

A kako smo opet ove sezone se uvijerili da prognoza na ovom sajtu je apsolutno najtacnija, mozemo i trend za naredna 2-3 dana sami da procjenimo.

Putevi ka Jahorini su skroz ok i normalno se mogu proci i doci do Jahorine. Govorim o potezu Pale-Jahorina koji sam sam jutros prosao.

mikelnmartin


giro

Znaci ovo sto je kolega @sauron zakljucio ipak nije tacno?
Valjda ce do nedjelje uspjet sredit put da se moze normalno proci i sa malim autom sa zimskim gumama bez lanaca :)

zedhus

Quote from: vip-jahorina on 06 March, 2015, 13:29:25
Ima nas dosta koji stalno se javljamo sa planine i izvjestavamo sa staza.
Ali mi iole malo iskusniji posjetioci sajta mozemo na osnovu kamera, i trenutne vremenske situacije (temp, subj. Temp, vjetar) odlicno procjeniti situaciju na Jahorini.

A kako smo opet ove sezone se uvijerili da prognoza na ovom sajtu je apsolutno najtacnija, mozemo i trend za naredna 2-3 dana sami da procjenimo.

Putevi ka Jahorini su skroz ok i normalno se mogu proci i doci do Jahorine. Govorim o potezu Pale-Jahorina koji sam sam jutros prosao.
Ok, koja je onda tvoja procjena za pon, uto?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

HeAd

U ponedeljak i utorak, a mislim i cijele sedmice bit ce top stanje za skijanje  anan
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


MiKuLa


sauron

odvezli ga negdje i prodaju na kile