• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Markus_freerider

nista dok se taj stub od rasvjete ne ugasi  hahaha (:smijeh: (:smijeh:a kako je krenulo auta negdje sredinom maja ce se odkravit koliko pada i koliko ga jos najavljuju WTF (snow) (snow) vratilo nam se ono tarlahanje od prosle godine  :bravo::( :bravo::(

zedhus

Upravo sam dobio informaciju da su slike sa web kamere iz 2003.godine i da su montirane.Ne idite d¾aba na Jahorinu, gore je trenutno samo ekskurzija iz Sjeverne Koreje, beru visibabe za herbar.

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

loop

allways stand sideways!

Speed

Hajmo vi gore, ubacujte nove slike da parimo oèi na ove nezapamæenje kolièine snijega.

zidoo

trenutno nema struje :| tako da samo gledamo u ovaj snjeg

Elvir

Koja ironija... Sada zbog kolicine snijega nema struje  (:smijeh:

bnbg

Ljudi, strpite se malo dan-dva bice od nedelje vrhunsko skijanje.I onako po jakom snegu i mecavi nije neko uzivanje. Kad stane za koji dan bice kao sredinom februara sto je bilo, sunce,  blag minus i 2m snega

JAHORINA13

U martu je uvijek dovoljno snijega i najbolje skijanje, dobre staze. Bice snijega i za dobro skijanje i u aprilu. I svi se raduju snijegu i da se sto duze skija, ali ipak nista od toga.
Ovaj  vikend i iduci vikend i to je to. Kad dodje mart nigdje ziva roba da skija pusta planina. Sve se svodi na ucitelje skijanja i ako poneko zaluta,a da ne pricamo o aprilu i maju.
I tako je uvijek, a onda se bune sto ne rade sve zice KOME WTF 3:(. I kome trba ovaj snijeg i starog je bilo dovoljno da se skija do kraja marta. devil:(

borisBP

Quote from: JAHORINA13 on 06 March, 2015, 10:56:52
U martu je uvijek dovoljno snijega i najbolje skijanje, dobre staze. Bice snijega i za dobro skijanje i u aprilu. I svi se raduju snijegu i da se sto duze skija, ali ipak nista od toga.
Ovaj  vikend i iduci vikend i to je to. Kad dodje mart nigdje ziva roba da skija pusta planina. Sve se svodi na ucitelje skijanja i ako poneko zaluta,a da ne pricamo o aprilu i maju.
I tako je uvijek, a onda se bune sto ne rade sve zice KOME WTF 3:(. I kome trba ovaj snijeg i starog je bilo dovoljno da se skija do kraja marta. devil:(

©to je najgore u pravu si. Ja sam bio pre dve godine za vikend 22.03. Preko metar snega, temp oko 0, sunce i prazna planina. Dobar deo hotela veæ bio zatvorio.

Sti¾em u ponedeljak da vidim kakva je situacija.

borisBP


Speed


borisBP

Ski pas je relativno povoljan. Posle 09.03. tri dana cca 30e. Ostaju samo hoteli.

Speed

Sada samo borderi mogu  anan kroz ovu snje¾inu....  :DD :DD

Speed


HeAd

mart je osicilator sa temparaturama, ja sam jednom bio svjedok kad dune jugo metar ga ode za dan...al cinjenica je da hotelijeri drze iste cijene kao da je sred sezone...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4