• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sremac72


brera


NexuS

Evo ovako od prosle sedmice sam gore,smjestaj vrhunski. Organizacija mogu reci da su se jako popravili uppzoravaju na sve,to mi se jako svidai mislom da je tome uvelike doprinjela kitika sa ovog foruma.. Po meni treba jos da se ppstavi koja kanta vise i koji wc da se napravi,vidin dosta slovenaca ljudi su zadovoljni kazu da u slo za ove pare ne mogu da dobiju nista. Puno pozdrava !

1dario1

Jel se zna mozda kakve su staze?

brera


sremac72

Jutro obeæavajuæe. Pre sat vremena su tabali.Sneg padao pa skoro do 02h, palo neki 6-7cm. Biæeee uzbudljivo   8))

Malta NS

Upravo su prosli i na Poljicama ratraci,staza izgleda perfektno kao i jutro

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Najbolja slika ove godine definitivno :)

Milos CTS

E tako se to radi  ole

evo i ova

8/10 po slikama

spok

Hoæe biti sutra/prekosutra veèe noænog? Bude samo tanjir na poljicama od 18-21h?

Ime

Quote from: NexuS on 03 March, 2015, 06:08:46
Evo ovako od prosle sedmice sam gore,smjestaj vrhunski. Organizacija mogu reci da su se jako popravili uppzoravaju na sve,to mi se jako svidai mislom da je tome uvelike doprinjela kitika sa ovog foruma.. Po meni treba jos da se ppstavi koja kanta vise i koji wc da se napravi,vidin dosta slovenaca ljudi su zadovoljni kazu da u slo za ove pare ne mogu da dobiju nista. Puno pozdrava !
(Y)

NIKADA nije prognoza bila ovakva 24h prije najavljenih padavina. Ako ostanu ovakve brojke, moglo bi pasti 60-70 cm, vjerovatno i vise.



vip snow

Neka se samo malo popravi subota i ja  anan ma nije 500 km bas puno...

smislo


vip snow

Quote from: smislo on 03 March, 2015, 21:44:04
Ali zato 2000km jeste  X(
Bit ce to u oba smjera.... meni 500 u jednom...  (PIVA)