• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


daki007

hvala ti puno na odgovoru, trebala mi je samo jedna mala potvrda da odem na Jahorinu.

dugokontov

Mali izvjestaj sa jutarnjeg skijanja. Vrijeme je prelijepo, malo je hladnije, ali nista sto ne mogu duge gace srediti.

Sinoc su upeglali sve staze. Dosta manje guzve i manje ljudi. Na gornjem dijelu Jahorine (Ogorjelica, Poljice), staze nisu bas dugo trajale. Pocele su se pojavljivati ledene plohe ispod tepiha. Bolja je situacija na Praci. Sve tri staze su drzale i u 11h, ali se zato pocela pojavljivati guzva. Na Centralnoj praci se pojavljuju ledeni grumencici, dok na desnoj ima par ploha na kojima trebaju malo jace kantne. Elem, kratki jutarnji izlet iz snova. (:

vip-jahorina

Ja jutros skijao  ole
Fenmenalno. Meninodgovara zima, staze tvrde, ovaj jed sto spominje kontov je samo na izlazima sa zica. Nista vrijedno spomena.
Tuk'o sam one kapije na staze, pa su me zamolili da vise ne vozim kroz kapije jer ih izvaljujeme

bnbg

Quote from: vip-jahorina on 18 February, 2015, 18:12:48
Ja jutros skijao  ole
Fenmenalno. Meninodgovara zima, staze tvrde, ovaj jed sto spominje kontov je samo na izlazima sa zica. Nista vrijedno spomena.
Tuk'o sam one kapije na staze, pa su me zamolili da vise ne vozim kroz kapije jer ih izvaljujeme
Jesi umislio da si Tomba (:smijeh:

jednostavan41

skijo jucer i danas.......danas dan perfekcija (nije ni cudo kad se sinoc ukazo pun mjesec) kasnije malo stavim izvjestaj,umoran sam ko da sam osvano ispred mm-a
da znam - znao bi

jednostavan41

da znam - znao bi

vip-jahorina

Kako stvari stoje, trenutno skijamo do 16.15h a od 1.3. do 17.00h

bnbg

Quote from: vip-jahorina on 18 February, 2015, 18:44:37
Kako stvari stoje, trenutno skijamo do 16.15h a od 1.3. do 17.00h
Hoce li moci od 8h ujutru pa do 17h. To bi bilo kao na dnevnicu. Sa pauzom od 1h za rucak, taman 8h kao radno vreme.

mijat

koji dan danas  :X

skijao sa korisnikom, merili vreme i mo¾da idemo u finale  (:smijeh:

Burli

Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...


Korisnik


brera

Izgleda da èe opet biti perfect dan i skijanje!

mijat