• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 07 February, 2015, 02:46:51

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

emil


vip-jahorina

sta ce ti izvjestaj - sve je bombasticno  (:smijeh:

mijate:
evo me kuci, sinoc prepio. u utorak?

Milos CTS


SKIslo


SKIslo


bari91

Ja sam treci s desna, za slucaj da se nadjemo na stazi. :)

Poljice, sestoguz, 15.2.2015.





snow-dule

Kada æe opet padavine?Valjda æe staze izdr¾ati ove naredne sunèane dane,da li æe biti potrebno neko dodatno osne¾avanje ili ima dovoljno snega?Dolazim 28. feb. i jedva èekam taj dan  anan

bnbg

Quote from: snow-dule on 16 February, 2015, 08:59:59
Kada æe opet padavine?Valjda æe staze izdr¾ati ove naredne sunèane dane,da li æe biti potrebno neko dodatno osne¾avanje ili ima dovoljno snega?Dolazim 28. feb. i jedva èekam taj dan  anan
Snega ima na pretek, a temp su u minusu i nema juga. Ja bio prosle nedelje do petka. Cetvrtak i petak vreme vrhunsko a po prognozi stalno ce biti suncano i minus tako da nema brige za staze, ako i negde progleda ili se pojavi led ima snega sa strane da se navuce. Kod pegija ulaz u bastu nema stepenica pa sad ko zna kako je kad nema snega jasno je koliko utabanog snega ima na stazi, sigurno oko 1m utabanog.

sremac72


djmiros

Juce mislim da je bio rekord po svemu. Da li neko zna za jucerasnji dan koliko je prodato ski pasova?

Korisnik

Vidim da se spominje i da je ucestao problem oko parkiranja u satoru, pa bih da kazem da oni majmuni sto naplacuju nemaju nikakav zakonski osnov da naplacuju, jer nit je uredjena parking povrsina nit su oni zaposlenici nekog parking servisa opstine trnovo...pored svega dobrog na jahorini sto je uradjeno i odlicnih utisaka neki polupismeni idiot ti pokvari odmor.

vip-jahorina

Trnovo je manji dio naselja Sator i naplacuje se samo parking sa desne strane ceste koja vodi kroz sator. Tako rade vec par godina.

vip-jahorina


BOJAN-BG