• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vanja.t

Samo da se prijavim  :DD :DD :DD Pozdrav za raju vidimo se uskoro. Nemojte previse da gulite staze ostavite nesto i za mene. :)) :))

Adnan98

Moze li se snijeg topiti ako je temperatura +4 ???

jednostavan41

Quote from: Adnan98 on 30 December, 2014, 21:31:59
Moze li se snijeg topiti ako je temperatura +4 ???
ima tu dosta matematike...........
da znam - znao bi

Tonik

kad sam vec u sa.kontam skoknit sutra ujurto gore i iskoristit dan..jel stvarno toliko zima na stazi? sta predlazete za obuci?? :D
i think too much i drink too much

ninodragoljub


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG


Ime

Quote from: Tonik on 30 December, 2014, 22:58:44
kad sam vec u sa.kontam skoknit sutra ujurto gore i iskoristit dan..jel stvarno toliko zima na stazi? sta predlazete za obuci?? :D

JAHORINA13


Burli

U 02:00h -16 celzijusovih, snijeg polagano pada a topovi na Ogorjelici rade!!!
Bravo za OC!!!
Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

skiDeki

Jesi li to imao tezgu nocas kad pises tako kasno/rano
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


krank1509

Put Beograd Jahorina :
Do Sapca sve cisto, Sabac Loznica ima samo malo neociscenih dionica, u Loznici kada predjete u RS sve ocisceno, I tako sve do Han PIjeska. Oko Han pijeska ima malo snijega ali na putu su bile 2 grtalice koje sam prestigao tako da su vjerovatno I to ocistili.
Sokolac Pale jako malo snijega na cesti, I  Pale Jahorina poprilicno ok, ima malo snijega ali padao je dok sam vozio tako da ne mogu ljudi bas istog trena ocistiti. Treba vam malo ispod 6 sati voznje. Do Satora bi vam trebali lanci, zavisi koje auto vozite, audi a7 se zaglavio i zaustavio 10 auta iza sebe, i onda smo svi stavili lance vidjevsi njega, mada mislim da bi mogli i bez njih. Pomagao je covjek koji je svima stavljao lance i koga castite koliko vam volja :-)))
S obzirom da je bilo -18 I vjetar duvao kao lud od velike je pomoci bio.
Toliko od mene, sada dorucak I na vrh, ako prezivim mozda I neke slike bacim veceras :-)))

brera


brera