• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


Nichifor

Quote from: DarkoN on 27 December, 2014, 11:26:09
Ljudi realno staza je u donjem dijelu puna kamenja, ski pass naplacuju kao da radi sve. Ali nista mi ne moze pokvariti prvi dan skijanja :D P.S. ne mogu sa telefona da zakacim slike :-(

Darko nije to kamenje to tvoje skije nisu dobre. nisi ih sredio, iznenadio te snijeg, pa ti sad sve smeta  devil:(

mirjana

Samo da vam ka¾em da smo danas skijali na Praèi ...
Staza je prava KATASTROFA puna kamenja i ledenih grudvi

SKIslo

Quote from: mirjana on 27 December, 2014, 15:46:02
Samo da vam ka¾em da smo danas skijali na Praèi ...
Staza je prava KATASTROFA puna kamenja i ledenih grudvi

Zar nisu èistili staze od kamenja  ??

Ime

Prvo  skijanje se svakako u vodu baca...tj. preskaèe. Od prekosutra tek ide pravo skijanje.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

Quote from: mirjana on 27 December, 2014, 15:46:02
Samo da vam ka¾em da smo danas skijali na Praèi ...
Staza je prava KATASTROFA puna kamenja i ledenih grudvi

Bice bolje od ponedeljka dok padne jos malo snega

bnbg

Quote from: mirjana on 27 December, 2014, 15:46:02
Samo da vam ka¾em da smo danas skijali na Praèi ...
Staza je prava KATASTROFA puna kamenja i ledenih grudvi
sta ste ocekivali na 25cm snega. Pisao sam nekoliko puta da nema kvalitetnog skijanja na Jahorini bez min 70cm snega a oni koji tamo skijaju godinama vrlo dobro znaju. Dodjite na Jahorinu leti i prosetajte po stazama na kojim skijamo i sve ce vam biti jasno zasto treba debeo snag da bi se normalno skijalo. Jahorina danas lepo izgleda ali to jos dosta tanko da bi veci broj skijasa skijao. Nadajmo se u Ned i Poned.da ce pasti jos 50cm i onda bi to bilo to.




HeAd

A jel znate koliko ratrak potrosi goriva na sat vremena rada?
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Nekima nikad ugoditi!
Mi svi trazimo da se nemoguce uradi i da staze stave u funkciju.
Niko nikoga nije svezao za Pracu. Ako neko misli da nakon jedne noci i padavina moze biti super skijanje, ne znam bas koji bi mu savjet dao.
Isto tako cijena: OC ima cjenovnik koji je ove godine skroz ok i ja ne vidim zasto bi trebali spustati cijenu ski pasa.
Druga stvar je ako oni sami to procjene iz nekih svojih razloga.
Ja imam sezonski skipas koji sam platio koliko sam platio, i? Ja treba da se bunim sto spustaju dnevnog cijene ski pasa? Onda bi mogli i nama spustiti cijene skipasa?

Vi znate da ja prvi skocim na OC kad treba i onda kad svi glavu spuste, ali mislim da ima momenta kad im moramo reci: dobro ste odradili.
Pratio sam intenzivno dogadjanja oko oc-a, i mogu vam reci da vecina ljudi srccem radi za veoma malu lovu, skoro nikakvu.
Da ih ne nabrajam sad ovdje, njima svaka cast, a koliko vidim i rukovodstvo oc-a se trudi. Prema njima sam jos malo skeptican i zato cemo ih i dalje detaljno pratiti.
Ali za sada ne moze bolje na Jahorini. Realne kritike su vise nego dobro, to svi iole iskusniji forumasi ovdje znaju.

Korisnik

Bio na obje otvorene staze...iskijao se. Posle posta od prosle godine meni bilo ekstra. Trebali su dati neki popust...bar marketinški. 10%. Veliki minus je što su otvorili stazu a nisu stavili ski kasu blizu....dodju ljudi gore pa moraju nazad na ogorjelicu, ako je i radila...nemam pojma.

DarkoN

Evo malo slika od danas. Dan je bio predivan. Skijanje samo na Skocinama(Praci) do 11 je bilo ok, poslije jako lose. Obzirom da su pustili samo jedan sestosjed i jedan lift mislim da su morali korigovati cijenu. Meni ovaj dan ne mogu pokvariti takvim stvarima.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...