• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jovan101


darioR

Nove ili stare skije sutra?  :DD  ole

jovan101


DarkoN

Quote from: darioR on 26 December, 2014, 10:10:16
Nove ili stare skije sutra?  :DD  ole
za svaki slucaj stare :D prvo je skijanje ove sezone pa ti je svakako svejedno :D
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

skier

Zna li ko koje zice ce da rade sutra ako ce uopste ista i raditi? Molim nekoga ko ima konkretne informacije da javi u toku dana.
Pozz.

DarkoN

Quote from: skier on 26 December, 2014, 10:53:25
Zna li ko koje zice ce da rade sutra ako ce uopste ista i raditi? Molim nekoga ko ima konkretne informacije da javi u toku dana.
Pozz.
Prati forum, bice objavljeno. Mislim da bi praca trebala da radi, ali znacemo sve kasnije danas.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik

Quote from: Ime on 26 December, 2014, 09:55:37
Quote from: Korisnik on 26 December, 2014, 08:19:54
Pada a i topovi prscu, sutra æe da bude perverzija dan! Dembeli minus i sunce!!!   :bravo::(
Tesko da ce biti perverzija sa 15-20 cm snijega na stazama  (W)

Biće biće, nakačiću slike sutra.

Ime

Evo posta objavljenog na facebook profilu OC Jahorina u 11:08 danas:


ivan063

Ljudi,kakvo je stanje. Kolika je visina snijega,pada li i hoce li i  na kojim stazama ce se moci skijati ovih dana?  (rain) (rain) (rain) (rain)

vip-jahorina


FZL



U nedjelju ocekujem zatrpavanje :D

vip-jahorina

Iz tehnicke baze dobijamao informacije da ce sutra raditi zice. jos ne znamo koje. cim saznamo, cemo ih objaviti.

vip-jahorina

Trenutna visina prirodnog snijega: oko 20cm

skidub

Ako ovako nastavi oèekujem bar 70cm do nove godine (snow) ole