• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

brera


brera

Danas GARANT rade i Olimpik i ®eljo! 8))  regge


JAHORINSKIHOBIT


HeAd

Puna planina...izvestaj iz kafane sve puno (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


brera


Burli

Inaèe su topovi na Ogorjelici jutros u 05:00 radili punom parom i to pri temperaturi od -4!
Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

Elvir

Ja sam danas gore bio i radili su i Olimpik i Zeljo. Meni licno najbolje skijanje je bilo na Olimpikum mada je guzva bila velika i jako dugo se cekalo.. Praca je u zadnjem dijelu staze bila kamenita i nije mi se bas dalo guliti skije. Zeljo je fino radio do 12:00, a poslije je neki momak pao i izbio sajlu, pa Zeljo nije radio punih sat vremena, a onda je ponovo kratko proradio i opet je neki problem bio. Iskakli su im osiguraci tako da mislim da vise nije ni proradio dok sam ja bio gore. Olimpik je super bio a staza odlicna (samo eto da nije jos bilo guzve ali ne bunim se neka ljudi na planini)... Postavim slike poslije  :))



HeAd

Ne znam Miro gdje si ti danas skijala ali olimpik je danas radio...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

looka

Hej-ho! Pozdrav svjema (sto bi rekli rukovodeci ljudi naseg grada)!  3:(
Moze li mi neko reci kakvo je stanje na novom putu prema Jahorini? Svi vi koji ste gore, vidimo se sutra nadam se.  anan

vip-jahorina

Quote from: looka on 02 January, 2015, 19:11:50
Hej-ho! Pozdrav svjema (sto bi rekli rukovodeci ljudi naseg grada)!  3:(

new culture!  :bravo::(  :bravo::(

Samo da te pozdravim, dugo te nije bilo

looka

Hej-ho! Pozdrav svjema (sto bi rekli rukovodeci ljudi naseg grada)!  3:(
Moze li mi neko reci kakvo je stanje na novom putu prema Jahorini? Svi vi koji ste gore, vidimo se sutra nadam se.  anan