• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

mirjana

Vrti se  vrti...samo neznam ko èe u ovom vremenu da izlazi na staze..jak vjetar , magla , -18 na poljicama a na vrhu -39

Nichifor



HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Stale


Stale


FZL

Ne znam jeste li gledali prognozu, sljedeæe sedmice nove padavine  regge

Krusko

Quote from: mirjana on 31 December, 2014, 09:42:37
Vrti se  vrti...samo neznam ko èe u ovom vremenu da izlazi na staze..jak vjetar , magla , -18 na poljicama a na vrhu -39
De mi reci kakav je subjektivni osjecaj na vrhu :DD

smislo

Quote from: Ime on 30 December, 2014, 13:07:38
Head, mislim da citas ono sto ja nisam napisao. Ja nisam rekao da ne mogu da priustim skijanje, samo sam rekao da je moje pravo da odredim da li je nesto vrijedno mog novca. Na srecu (ili nesrecu), imam priliku skijati vani, pa mi nije nikakav problem dati recimo 53 EUR za dnevni dolomiti ski pass, zato sto za te pare dobijem jos vecu vrijednost.  Ali je zaista deplasirano govoriti nekome da govori, misli, radi kako neko drugi misli da treba. 33 KM je previse za stazu od 1,5 kilometara, i tacka. Druga je stvar sto to nije krivica OC-a, jer se oni ne mogu boriti protiv vremena.  Sa ovim zavrsavam izlaganje na ovu temu, mislim da je o ovome bilo i previse price ranije  devil:(

Ja sam juce platio 40€ za stazu od 1250m i cetverosjed. Snijeg vjestacki, cekalo se oko pola sata na zicu. Sve je relativno sta je skupo...bolje bi bilo da je jos skuplje ali da sljaka kako treba i da dogodine mogu kupiti jos topova...

Ime

Tako je, sve je relativno. Na primjer, 400 metara ski staze u Dubaiju kosta 60 €. Tesko je reci da je to isplativo, ali ako nema drugog izbora, onda valjda jeste. No, druga je stvar kada izbora ima  :))

Burli

Quote from: skiDeki on 31 December, 2014, 06:49:51
Jesi li to imao tezgu nocas kad pises tako kasno/rano

Dru¾e gore sam veæ 6-7 dana, mislim da sam kola oèistio bar 30 puta, a skije spremne i servisirane èekaju da se malo vrijeme smiri mada sad mi je harmonika prioritet ;)
Ti si ne¹to drugo, ti 'armonikom lijeèi¹ bol na estradi sve je la¾no, na estradi sve je fol...

HeAd

Pale li topove, kad god pogledam corak..
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Ime

Mislim da vise od pola dana u prosjeku topovi rade. Sve pohvale za OC za danas. Nisam bio prethodnih dana, ali danas su staze bile jako dobre obzirom da je snijeg dosta suh. Na praci je staza dobro nabijena vjestakom, a do 12:00 nije skoro nikako bilo kamenja (u odnosu na godine prije kada je bilo i vise snijega na stazi) a ni ledenih ploha. Jutros u 9:00 je bilo -20, sa vjetrom oko -40, tako da je Praca krenula tek oko 9:45. Hidraulika bila skroz zamrzla  :bravo::(

Ko danas nije bio, ne zna sta je zima  anan

Ime