• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Radiohead

Super marketinski potez, iako ne treba snijega sa ovim se dokazuje (iskreno ne znam kako ) da vjestacko osnjezavanje radi. Nadam se da ce ga dograditi i da ce biti jedino pravo osnjezavanje na ovim prostorima
Stvarno svaka cast za ove nove likove u OC, jos malo oko cijena da porade i ne trebaju se brinuti za buduce prihode.

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 30 December, 2014, 13:18:06
sta li je sa ovim Elvirom? Mozda je otisao na vrh  (:smijeh:
Elvir spusta Mirjanu izgleda :)

ninodragoljub

Quote from: Radiohead on 30 December, 2014, 13:21:50
Quote from: vip-jahorina on 30 December, 2014, 13:18:06
sta li je sa ovim Elvirom? Mozda je otisao na vrh  (:smijeh:
Elvir spusta Mirjanu izgleda :)

Ako je tako ne bih mu bio u ko¾i

dugokontov

Mi smo i jutros bili na Jahorini. Put je danas bio pravo dobro ociscen, sa zimskim gumama se moze bez problema poperi iz pravca Pala. Sto se liftova tice, radili su Praca, Ogorjelica I i Poljice. Mi smo poceli voznju na Praci, koja je bila idealna za boardanje.

Onda smo probali preci na sestosjed na ogorjelici, ali kad smo se spustili dole, lift je prestao raditi. Kad smo pitali momke u kucici, rekli su nam prvo da ce proraditi za 10tak, pa onda za 15-20 minuta. Kako znamo koliko traje 15 minuta na Jahorini, pjeske smo se vratili na Pracu (ispostavilo se kao dobar potez posto lift nije radio ni nakon pola sata). Ostatak dana je bila erotika...

Sve u svemu prelijepa dva dana za boardanje. Cak ni -16 nije pokvarilo ugodjaj. Snijega u nevjerovatnim kolicinama.



HeAd

Suh snijeg...to je i za ocekivati, realno da su svuda topovi bio bi mix i onda bi bila milina...ili kad malo otpusti ova sibirska temparatura pa ga uvaljati...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

topove je postavljao smjenjeni direktor Korman sa legendarnim, neponovljivim i jednistvenim snow starom   puf:)
Da je jos legendarniji direktor prije funkcije bio samo jednom u zivotu na Jahorini, skontao bi da na par mjesta mete vjetar skoro uvijek ...

nego Mirjana se dobro uklapa u ove nase ludosti  (:smijeh:




HeAd

ma glavni problem na takav teren nisu smjele da idu zirafe vec topovi gruvaci sa ventilatorima tako da se moze usmjeriti bacanje snijega na odredjenu tacku...al kao sto Vip rece na celu OC je bio lik koji je o svemu vise znao osim o onom o cemu je trebao da zna...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Radiohead

Draga Mirjana prvo moras znati da je ovdje puno vaznije nesto imate nego to koristii, tako da se niko i ne zamara gdje je to postavljeno vec radil li, kad skontamo da radi (evo ove sezone smo to uspjeli) onda ide naredna faza da se to izmjesti, sad hoce to neko kuci odnijeti ili staviti na baby lift dole to je vec druga prica.
Nadam se da ces ostat do vikenda jer od cetvrtka krece idelani period na Jahorini sa malo visim tempretaurama, siguran sam da ce ispeglati staze!

Elvir

Evo i mene... Bio sam na vrhu i mobitel vise nije izdrzao. Mislim da to sve govori... Vrlo jak vjetar na vrhu i jako jako hladno. Kamenja na vrhu ima malo vise, ali moze se probrati. Praca je meni bila za 10 danas. Ima i mekse i tvrdje podloge. Imam i nekih fotkica pa cu kasnije postaviti :)

skiDeki

Cini mi se da topovi ranije nisu ovoliko prasili.. da pi su radili nesto na njima ili je zbog veoma niske temperature..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

JAHORINA13

jeli ovo nocno skijanje na poljicama

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Elvir