• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Jutro, pada lagani snijeg i padao je cijelu noc.
Evo jutarnjih slika iz poljica, naselja sator i oko njega










goghie

ma odlièno :bravo::( sutra poslije posla kreæem gore ole
I can go with the Flow...

kron1010


daki007

Kakav je put prema ©atoru? lanci obavezno ili se mo¾e bez njih?

krank1509

Da li iko moze da kaze kakvo je stanje na vrhu, posto je juce bilo diskusije oko toga?
Slike su odlicne, veceras prolazim ovim ulicama :)))))))

mirjana

Ka¾u da je na vrhu -36 sa vjetrom...sad idemo da vidimo

HeAd

Licno mislim da ima snijega sasvim dovoljno ali da je suh t.j. presuh pa se slabo veze za podlogu...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Ko poznaje Jahorinu, zna da visina snijega i visina snijega na vrhu nemaju veze jedno s drugim, a pogotovo na prelomnicama i vjetrometinama.
Ovaj put imamao pravi prcis koji je izraziti tesko ukrotiti i napaviti tvrde staze. Ali zato su staze, kako se vise tabaju iz dana u dan bolje.

goghie

vidim da je Mirjana postala de¾urni partibrejker na forumu (:smijeh:
I can go with the Flow...

krank1509

I moze li jos neko osim mirjane proverjetiti stanje na vrhu, cisto da imamo i razlicito misljenje  :DD :DD :DD
Sala mala  :DD

vip-jahorina

Miro, nedaj se ti da te oni nasi forumasi izvedu iz takta  (:smijeh:

BL

Quote from: vip-jahorina on 29 December, 2014, 18:01:01
OC izgleda ozbiljno se prihvatio posla  :bravo::(

Topovi rade pored ovoliko snijega? Konacno ih mogu i ja pohvaliti  :bravo::(

Aleluja, i to se desilo.
Jel boli?


vip-jahorina

ima padobranaca koji ne kontaju bit. Levat ne konta da niko sretniji od nas kad OC radi kako treba.

DarkoN

Ali se tek sad vidi da je prioritet bilo vjestacko osnjezavanje a ne sestosjedi. Svaka njima cast i za sestosjede, ali bez snijega su oni neupotrebljivi. Ja sam skijao u subotu, neki se zale na kamenje, led i ostalo. Ja na Praci nikada nisam skijao na manje snijega i to je nesto sto je fantasticno. Da je sistem vjestackog osnjezavanja uradjen kako treba prosla godina ne bi bila ni blizu katastrofalna kao sto je bila. Mada se kod nas sve zaboravi cim padne prvi snijeg.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...