• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.





Korisnik

Topovi tuku ko Mira :) Jel zna neko jesu rješili taj problem sa "navodnjavanjem" jezera? juče je bilo skoro puno, prekjuče prazno...



micky87

Posto smo ovdje najaktivniji  8)) 8)), da li ima ko informacija kakva je situacija posle Vlasenice na putu prema Jahorini, jel ocisceno, posto sutra ujutru krecemo ili da se ide na Karaula-Sarajevo-Pale-Jahorina...imamo dvojbu kojim putem da idemo, unaprijed hvala....vidimo se....zivjeliiii  (PIVA) (PIVA)

vip-jahorina

OC izgleda ozbiljno se prihvatio posla  :bravo::(

Topovi rade pored ovoliko snijega? Konacno ih mogu i ja pohvaliti  :bravo::(

JAHORINSKIHOBIT

kako se vreme ocekuje oko bozica.

vranex

Gledam kamere sa Jahe a na alpima sam, skijaliste je na visini 2000/3214m a snijega manje nego na Jahorini.temperatura ispod 15 stalno i vjetar siba pa je svuda led debeli.ubilo se za skijase al mi borderi kukamo..
Drago mi je zbog ekipe da je napokon pao snijeg, vidimo se 10tog na Ogorjelici!
Pozz svim forumasima!

jovan101

Quote from: micky87 on 29 December, 2014, 17:57:35
Posto smo ovdje najaktivniji  8)) 8)), da li ima ko informacija kakva je situacija posle Vlasenice na putu prema Jahorini, jel ocisceno, posto sutra ujutru krecemo ili da se ide na Karaula-Sarajevo-Pale-Jahorina...imamo dvojbu kojim putem da idemo, unaprijed hvala....vidimo se....zivjeliiii  (PIVA) (PIVA)
Prosao sam sinoc putem Zvornik Jahorina dobar je put odzavaju od Vlasenice je bilo malo ugazenog snjega ali je ok

brera


jednostavan41

ormaric jos ima lufta samo da zraka uzima........
da znam - znao bi

MiKuLa