• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

skiDeki

Nocno skijanje ce ove godine biti u funkciji cim se osposobi staza, a to ce  verovatno biti vev od sutra. Neka me neko ispravi ako gresim..
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Elvir

Ima li kakvih informacija koliko trenutno snijega ima i sta ce sve raditi sutra ? :))

ivan063

Jeli 37 KM  za jedan dan na svim stazama i liftovima,samo neka pada  ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole ole (rain (snow) (snow) (snow)

Custom


skidub

Po kameri izgleda da je prebacio 50cm ole ole  anan

vip-jahorina

Opet pada veoma intenzivno snijeg, i to onaj koji nas po prognozama treba skroz zatrpati.
Mogu vam reci da Jahorinci spremno (privatni ljudi) docekuju ovaj snijeg.
Na sve strane se zagrijavaju lopate, a kao glavno pogonsko gorivo se koristi rakija  austin:(

Ekipa vip-jahorine je u visestrukom sastavu veceras na dezuri. svasta ce biti na planini.  (PIVA)  (PIVA)

FZL

Nije snijeg ako ne zatrpa ormariæ  :DD devil:( (:smijeh:

cane357

Evo kratak izvjestaj sa Jahorine za danas... Od Pala put bio poprilicno los, neociscen i neposoljen. Masa auta je stala na putu ka Rajskoj dolini, kod Rojala, oko 11-12 i stvorila se guzva sa dosta zaglavljenih auta.
To su servisne informacije.

Sto se tice staze...Radila samo Praca (i tanjir u Poljicama) snijega ima vise nego dovoljno,  ali obzirom da je padao cijeli dan staza nije bila bas potpuno uredjenja, sto je i za ocekivati. Medjutim,skijanje je bilo OK, nije bilo hladno, i nije bilo guzve.. Staza je malo poledila na dijelu kod bazena i na poslednjem spustu pirje ciljne kucice, ali nigjde nije bila "gola". Ratraci su oko 14 h poceli da tabaju Olimpik i Zelju, pa se, ako posluzi vrijeme, moze ocekivati sutra skijanje i na ove dvije staze.

Suma sumarum...Ako se po jutru dan poznaje...BICE BANJA U NOVOJ GODINI  :bravo::(

01xxx01


BOJAN-BG

Quote from: 01xxx01 on 28 December, 2014, 18:50:36
ja samo da se prijavim  :PP

Posle toliko vremena,mi se vec zabrinuli za tebe

XX

Cuo sam se sa covekom koji je gore, kaze da ima oko 60cm? Ispravite me ako gresim ludzatobom:((

BOJAN-BG

Sad jos da dodju gosti i da puste sve staze u pogon

vip-jahorina


mijat

sigurno se udala sanjica pa zaboravila staru raju   austin:(

brera