• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2015 - 1.dio

Started by vip-jahorina, 24 December, 2014, 15:18:39

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

DarkoN

i jos malo... uz napomenu da ruzne dijelove nisam slikao... zao mi je bilo kvariti sebi dan takvim slikama  :DD
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

DarkoN

Quote from: Nichifor on 27 December, 2014, 13:01:18
Quote from: DarkoN on 27 December, 2014, 11:26:09
Ljudi realno staza je u donjem dijelu puna kamenja, ski pass naplacuju kao da radi sve. Ali nista mi ne moze pokvariti prvi dan skijanja :D P.S. ne mogu sa telefona da zakacim slike :-(

Darko nije to kamenje to tvoje skije nisu dobre. nisi ih sredio, iznenadio te snijeg, pa ti sad sve smeta  devil:(
Darko je danas svjesno skijao na starim skijama(kamenjarkama), nove cuvam za srijedu  devil:( devil:( devil:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat

jesi li video vipa, ceo dan je on tebe tra¾io  (:smijeh:

vip-jahorina

Mijate, stvarno je vrijeme da dodjes na Jahorinu i da te ko covjeka napijemo  (:smijeh:  (:smijeh:



goran2510

Dobar snimak , ali se ubio kao rus na kraju . ole ole ole ole ole ole (snow) (snow) (snow) (snow) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

dr.zela

Dobro pa umjesto kacige nije glava devil:(
Zavidim ti bas!!!
Sve u svemu,gledajuæi snimak,solidna staza...ne cjepidlacite jer se nista bolje ne mo¾e oèekivati na toliko snijega.Jedino se sla¾em da se trebala korigovati cijena!!!
Samo neka  (snow) (snow)

FZL

Ciklona stigla u zagreb, u toki noci bi trebalo i gore poceti sipati...


vip-jahorina

Mi smo dobili alarm za ove vec najavljene padavine.
Kako kazu od sutra ujutro pa prema veceri sve intenzivnije...

FZL

Pogledajte kameru sa sljemena http://www.whatsupcams.com/hr/webcams/hrvatska/zagrebcka/zagreb/sljeme-medvednica-skijaliste-kod-zagreb   .....

sesoni


zver

 (snow) (snow) (snow)U ZG pada kao blesav (snow) (snow) (snow) kaze ide prema vama anan anan anan

ninodragoljub