• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2014-2015

Started by vip-jahorina, 03 December, 2014, 21:02:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bnbg

Ja se nadam nekom zahladjenju i malo jacim padavinama posle 15.12 ovo sada je sve tanko. Jos ako ojuzi i padne malo kise kako se najavljuje ode sve u blato. Nadajmo se da necemo brati ljubicice za N.G. preosle godine sam otkazao a ove nadam se sa necu. Daj boze sa do N.G napada i zbog nas i zbog ljudi gore sto rade i spremaju se da docekaju goste. Ako ne padne tesko njima i ove sezone. Mi mozemo otici negde gde ima snega a njima ce tesko neko doci ako ne padne dobar sneg. Pozdrav za sve dobre domacine na Jahorini i daj boze bar metar snega do N.G.

Sinke

Samo neka se pegla i taba, preko noci da prste zirafe i topovi, sve ce to znaci za skijaliste, jer utabana staza od vestaka mnogo duze drzi i trpi pluseve od neutabane od prirodnog snega.
Sada se nece skijati, ali ce ovo biti dobra osnova novi sledeci sneg.



FZL

sta su skontali za sutra, da li da nosim skije ili ne vise ni sam ne znam  :<)

Radiohead

Ne znam sto stvarate pritisak i sebi a neku nadu drugima. Ne moze se skijati na + i na 15 cm snijega.
Iskreno svakao cast ovim iz OC na trudu i zalaganjima, svidja mi se posao koji rade al ne treba toliko forsirati otvaranje sezone na neki datum...
Vidim da se ljudi stvarno trude,uradili su hrpu stvari o kojima smo ovdje pisali godinama, sad ne moze se ocekivati to famozno osnjezavanje kad ocigledno treba jos doraditi i investirati.
Ove godine ce biti prava guzva na Jahorini jer ce iz Sarajeva ove godine biti najvise ljudi, unazada 10,15 godina...
Ako ova kisa od utorka predje u snijeg moglo bi biti nesto naredni vikend

Korisnik

Naravno da se može skijati sutra na 15cm snijega, samo nađeš neke "državne" skije i udri!

ribar_coby

Quote from: Radiohead on 12 December, 2014, 11:06:42
Ne znam sto stvarate pritisak i sebi a neku nadu drugima. Ne moze se skijati na + i na 15 cm snijega.
Iskreno svakao cast ovim iz OC na trudu i zalaganjima, svidja mi se posao koji rade al ne treba toliko forsirati otvaranje sezone na neki datum...
Vidim da se ljudi stvarno trude,uradili su hrpu stvari o kojima smo ovdje pisali godinama, sad ne moze se ocekivati to famozno osnjezavanje kad ocigledno treba jos doraditi i investira
Ove godine ce biti prava guzva na Jahorini jer ce iz Sarajeva ove godine biti najvise ljudi, unazada 10,15 godina...
Ako ova kisa od utorka predje u snijeg moglo bi biti nesto naredni vikend
[/quote      potpisujem ovo za sljedeci vikend jer iman rezervaciju :)]   


vranex

Radioheade druze, zelja je velika pa su i nade bile velike.
Malo je falilo i da je temperatura pomogla juce i nocas moglo se napucati dovoljno da Praca poledi.. al nista od toga, sta je tu je.
S obzirom na proslu godinu i dane kad smo vozili doslovno po kamenjaru, izgledalo je moguce.

Javlja mi drug da je gore, da entuzijasta ima i da poneko prodje sa skijama al da je kamenja previse.

Ako nastavi ovaj ritam od strane OC-a valjda ce i ta pozitivna karma da proradi i dovuce oblake i snijeg.

Za sad nam ostaje Regina, ko voli nek izvoli.




Zliko

Ski pass na sate pojasnjenje je malo zavuceno. Kad prvi put provuces pass racuna ti sat vremena. Ako u 9:15 provuces pass, skine ti 1h (od 30/60h zavisi koji je pass), i ako u 10:15 provuces skida ti ponovo 1h. Dakle skida sat po sat.