• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2014-2015

Started by vip-jahorina, 03 December, 2014, 21:02:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Radiohead

Mislim da bi trebali paliti topove cisto marketinski ako nista, jeste da je malo Sizifovski kad znas da ce za tri dana biti temperatura u plusu, ali efekat je puno bolji kad ljudi cuju da to osnjezavanje radi i da  se staza osnjezava (sad jel se osnjezava 80%& ili 15% nije ni bitno kad ne moze bolje jbg)

Korisnik

Pa ne mogu da ih upale na plusu....nema minusa, a ne vidim kakav je efekat da prskaju vodu, jedino za navodnjavanje...

Ime

Pretoplo je za pravljenje snijega. Prema prognozama, nema ozbiljnog snijega u iducih 10 dana, sto ce reci - prva cetvrtina sezone je vec propala.

vranex

Nocu je sinoc i preksinoc bilo minusa sigurno.. pa na Sokocu sinoc bilo -6..

Vedri dani, nema sanse da noci nisu u minusu zestokom!


vip-jahorina

topovi su zadnji put radili u srijedu na cetvrtak.
Opet se vraca tuzna istana na vidjelo, a ono je: NEMA VODE !!
Pricali su nam da je do minusa, medjutim ja samo toliko cesto isao gore i gledao topove koji na -5 ne rade.

Kao i proslih godina, kada se izprazni za par sati i onda se opet puni, pa puste opet topove i sve tako.
Price o direktnim hidrantima nisu prosle, jer ocigledno nemaju love da plate vodu, a vodovod im ne daje vise vodu na veresiju.

Zato ovo otvorenje je opet proslo bez snijega, bez skijanja, bez gostiju i bez zarade.

BOJAN-BG

Kakve su prognoze bice ovo gora sezona nego prosla

ritta

Jos uvijek me ne hvata panika ove sozone.
Valjda sam prosle godine izgubila vecinu zivaca.

vip-jahorina

I ja jos uvijek vjerujem da ce biti snijega i to kad bude trebalo :-)

ninodragoljub

 (rain)
За сада све мирише на прошлу сезону, надам се да ипак нису могуће двије узастопне зиме без снијега. Или можда јесу...

MiKuLa


skiDeki

A mozda su u sumi hheheh.. statistika kaze da posle toplog novembra i decembra idu hladan januar i februar, e sad koliko je verovati statistici :X
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Radiohead

Ma nema veze sto nece biti snijega, dobit cemo naredne godine sezonski ski pas za 30%cijene.

Korisnik

Samo kad bi ova kiša .ebena prešla u snijeg....

vip-jahorina

Hihi sezonski dogodine jos jeftinji.

Nego nema potrebe da panicmo. Jos je rano za pravu zimu, a ja se nadam da ce ove sezone biti prave zime.

Radiohead

Ma i ja mislim da ce biti samo sto je dosadilo cekati....