• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2014-2015

Started by vip-jahorina, 03 December, 2014, 21:02:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

MiKuLa




dea

Hvala svima na pomoci. To i nije losa opcija ako se planiraju cesti posjeti u boks radi dosipanja goriva.  (PIVA) :DD


ninodragoljub

Hvala BL za link, a svim èlanovima foruma toplo preporuèujem da otvore link i proèitaju komentare za dati èlanak. Èisto da vide kakve stoke ima.

bnbg


Radiohead


vip-jahorina

Danas opet sunacan dan, ali zato su i temp u plusu.
A snijega ni na vidiku.

mire445

Juce smo bili na Jahorini i nismo dozivili ni najmanju neugodnost.
Na zicari je bilo ekstra , s kim god smo se mimoilazili dobacivali su oni ili mi (u pozitivnom smislu), smijali se i pozdravljali.

Evo primjer jednog: Drzi rodjak telefon , i poceo je vjetar puhati , rodjak prokomentarise sto je zazimilo , kad sa suprotne strane: sace ti se gore mobitel zaledit. Itd ima jos toga.

Za parkiranje ekstra , ljudi sami pridju i kazu evo mi idemo parkirajte se ovdje.

Sve je ekstra , a mi smo iz Sarajeva , sto se tice tih komentara sa stranice to je sve politicka namjestaljka iz centrala , jer sto nas vise zavadjaju to su oni u plusu.

Lijep pozdrav.

Radiohead

To je za ignore generalno, samo sto ljudi nasjedaju na provokacije. ..
U utorak ide neko malo padanje, i za naredni vikend isto slabo devil

smooth



jednostavan41

jel smrzlo ......desaval se ista......mogul topovi derat
da znam - znao bi

vranex

Nije mi jasno zasto nocas nisu radili topovi. Siguran sam da je temperature bilo, osim ako nije opet ona nesretna temp inverzija na djelu..

U Sarajevu pravo zima..