• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2014-2015

Started by vip-jahorina, 03 December, 2014, 21:02:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

3d

I mene interesuje koje ce ae staze pripremiti pa ako neko zna.

Ski Nedjo




3d


bnbg

Mogu da otvore mozda pracu jer tamo imaju one zirafe i nesto topova da neprave jos dodatnog snega, jer ovo sto je palo nije ni blizu dovoljno. Sve ostale staze sa ovoliko snega su rizicne da se voze.Ratraci ne mogu nista da urade sa 20cm snega ako ga ima i toliko.



vranex

Sjecam se da su ovi ratraci i nabavljeni upravo zato sto mogu da peglaju po manjem snijegu nego oni stari.. bar je to bila prica.

Sto se skijanja tice, ono sto sam naucio u ovoliko godina je da je jedina i najveca greska ne otici kad god mozes, a da se zice vrte.

Magla, mecava, kisa, zima, jugo, uvijek izledaju puno gore iz fotelje nego na planini.

Ski Nedjo


vip-jahorina

Uhh, momci ginu na terenu, Lola sa tehnickom sluzbom je non stop vani.
Ssk nece moci pripremiti sigurno.
Za Pracu fali jos malo snijega. Ako bude veceras minusa, gotovo sigurno je da ce u subotu praca raditi.

U svakom slucaju od sutra ce se 6sjedi Poljica i Ogorijelica vrtiti za pjesake.


vip-jahorina

Slke govore drugo, ali na zalost, sa vise strana dobijam informacije da nece biti skijanja preko vikenda

3d

Ja cu da skijam a vi kako hocete :DD
Pa onda  (PIVA)

vranex

Sad sam zvao OC, definitivno nista od skijanja.
Radice panoramski sestosjed, za razgledanje.

Ljudi su se fakat potrudili, ali nisu se stekli uslovi.

Skontacu se da li da se ipak bacim do gore u subotu, pa malo proskijam na svoju odgovornost ako me puste.
Prosle godine sam sa zenom pjesacio cijeli dan na Praci i bordao, i bilo nam je super.