• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini izmedju dvije sezone 2014-2015

Started by vip-jahorina, 24 May, 2014, 18:03:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

i ja mislim da jos uvijek nije moguce paliti topove. temperatura preko dana je u debelom plusu. Treba sacekati jos malo sa tim.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Filipino

Nocu zahladi dobro.Mozda nije -4 - 5 ali -2 sigurno

bnbg

Nikakav je to sistem. Par zirafa nece puno pomoci, dok ne padne metar snega nista od ozbiljnog skijanja. Da gledam travu sa strane i da skijam kao po snegu od toga nema nista.

Big_DANE

Ne mogu verovati da se ljudi ZAMLACUJU jos uvek sa tim nesretnim sistemom za vestacko osnezavanje kojeg cini desetak zirafa i dva topa...a pored toga sto jezero je toliko da sistem moze da radi 2-3 sata ukupno...pa se opet dopunjuje itd.
To je smesurija a ne sistem za v.o., shvatite to vec jednom! Boze daj snega ove godine da se ljudi posteno iskijaju i zarade koju marku! A vala treba krenuti sa TARLAHANJEM ranije....da se preduzmu sve tarlahalcke pripreme i predostroznosti! :) Ziveli

vranex

Ja mislim da dobrog minusa ima i da valja pucati.Na Romaniji sam juce popodne nasao nekoliko mjesta u hladu u kojima je mraz jos drzao,a to je 300_400 metara nize.
prosle godine su cekali ovo cekali ono i nije valjalo.sad bolje nabacati snijega pa neka se topi danju a ledi nocu i ako padne pravog snijega to ce da traje 10 puta duze.ako vjetar ne bude nosio mogu mozda nesta napraviti.
Nadam se samo da su vodu rijesili.

millons

Jutros stigao alarm,mali ali verujemo u dobar start

vip-jahorina

Slazem se sa danetom!
Jedino tarlahanje nas moze spasiti  austin:(

brera


vranex

Prognoza na sajtu me taman sinoc obradova, jak snijeg se spominjao od ponedeljka ali nestade. Skoro sam bio zaboravio taj osjecaj  puf:)

DarkoN

spremni su i mobilni topovi da udaraju :D :D :D


Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vranex

upravo ih gledam na FB od Ski Skole Vip.. jesu to ti topovi nabavljeni u saradnji sa hotelima?

A voda?

mijat


vranex

Jasno to, nego pitam je li jos uvijek voda po principu : radi 4 sata pa pauziraj 4 dana ili ima nekog pomaka?

brera