• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DarkoN

Ni moja namjera nije bila da dizem halabuku. Gazdin problem je kako ce da kontrolise konobare da ne udaraju goste po usima. Ja svoje racune uvijek platim a da li cu se vratiti na to mjesto zavisi od usluge. Ja sam samo ispricao sta mi se desilo a sta ce drugi da urade to nije moja briga. Ja znam da su mene kao redovnog gosta svog lokala izgubili.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Arcturus

spustam poljice i ogorjelicu, ok su, malo tvrde jutros, sad vec malo mekse, magla se lagano dize i ok je. Nazalost, nisam juce skijao, a vidjeh da je bio divan dan :/  no danas nema guzve, a cini mi se da ce se i razvedriti :)


offtopic:

 pozdrav za Zutog iz teretane , vrtaite priku nazad :)

Swan99

Jesu li spustili cijene karata? Moze info od nekoga ko je danas gore.


Swan99


Arcturus

prijatno me iznenadise jutros na kasi kad rekose 24km :)

Swan99

pa mogu ti reci da to i jeste prijatno iznenadjenje. ;)) ne odoh danas zbog magle, a sad mi zao. ima popravni sutra.


acixon

za svaku pohvalu 16:15h a vec se bacili na peglanje


Elvir

Bio sam i juce i danas. Juce je bio stvarno odlican dan. Za kolicinu snijega, odlicno skijanje :) Danas sam malo kasnije stigao, ali ispalo je i bolje tako zbog magle. Magla je na vrhu bila bas bas gusta, ali ipak se moglo skijati :) Par kriticnih mjesta na Poljicama je poprilicno izguljeno, ali Ogorjelica je sasvim solidna... Snijeg je za razliku od juce bio dosta tvrd i sve neravnine od juce su stegle i malo pravile probleme, ali nista strasno.. Dusa na mjestu :)) Cijene su definitivno spustene. Poludnevna je bila samo 20 KM... Bilo bi lijepo kad bi malo popeglali staze.

Korisnik



sina

Ima li sanse da staze izdrze do vikenda?

bnbg

Bilo bi dobro da izdrze, ali temperatura od srede ide u plus pa sa ovoliko snega tesko da ce izdrzati. Ali verujem da ce biti nekog skijanja. Nije se dalo da padne jos 20-ak cm snega i mislim da bi onda bilo mnogo bolje. Ovako sta je tu je. Samo da ne bude juga i mislim da ce i za  vikend moci da se skija.

skidub


Sutra skijam od 9-13:00 ako neko dolazi od lokalnih forumasa skijat poklanjam mu kartu jer moram nazad za Dubrovnik