• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

smislo

Da vas utjesim, danas od Minhena do Bad Gasteina, temperatura isla do 21 stepena. Ovde u selu takodje nema snijega, vidjecemo sutra kakvo je skijanje...

mijat

danas æe raditi samo 6sed i 2sed ogerjelica, praèa je zatvorena

smislo

Ovde pada cijeli dan, cudan osjecaj, svako malo pogledam kamere na Jahorini, jesam li se zeznuo sto sam otkazao Jahorinu... Inace cijeli dan niko ovde nije pravio staze...

Goga Mostar


ocajna87

Quote from: smislo on 16 February, 2014, 20:04:39
Ovde pada cijeli dan, cudan osjecaj, svako malo pogledam kamere na Jahorini, jesam li se zeznuo sto sam otkazao Jahorinu... Inace cijeli dan niko ovde nije pravio staze...


gdje pada cijeli dan???

smislo

Austrija, Bad Gastein, zavrsio tamo umjesto Jahorine...ali dogodine


Big_DANE

Op oOp OOop menja se nesto na lepse :))) Valjda ce grunuti konacno   (snow) (snow) (snow)


acixon


ocajna87

ja 23.dolazim i nadam se skijanju makar 3 dana od 7,tako da neka sipa :)

borisBP


vranex

subota i nije bila toliko losa, kad se naviknes da preskaces kamenje bude to i zabavno :D

U nedelju nisam imao srca ici kad sam vidio temperaturu i kamere, zato je pao rostijl na vikendici..


Big_DANE

Quote from: vranex on 17 February, 2014, 08:45:12
subota i nije bila toliko losa, kad se naviknes da preskaces kamenje bude to i zabavno :D

U nedelju nisam imao srca ici kad sam vidio temperaturu i kamere, zato je pao rostijl na vikendici..


Juce su drugari vozali bajseve u sorcevima po Fruskoj Gori, i rostilj zapalili kod jednog planinarskog doma...ludnica...a jedan drug se kupao u bazenu kuci ... sta reci....

Evo gledam prognoze samo se bojim dace ovo biti kratka daha ovaj sneg... cini mi se da ce padati u subotu i nedelju...ali ce biti MINUS posle.... tako da bi mogli da naprase Pracu da valja ....


Stale


vranex

ja zaglavio u ICE baru na kraju dana u subotu, spustili smo se u 4 skiljeci na jedno oko i obilazeci ratrakte..
ne mogu nikoga kriviti sto sam se ugruvo ko budala na nekom kamenu, dobra bila ona kruska :D