• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vranex

javljaju mi da ce biti skijanja sutra, zna li ko sta?

DarkoN

Da ne ispadnem hejter ali o kakvom skijanju mozemo pricati? Nazalost ovo je premalo snijega.  :SS
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

JAHORINA13

Nisu mogli naci gluplje mjesto za one kamere na vrhu nego sto su nasli WTF  3:(, sta je  pisac htjeo reci........ (head),  :X

bnbg

Ovaj sneg daje laznu nadu. Od sutra pravo prolece. I na zalost sezona se zavrsila pre nego sto je i pocela. Steta, velika steta.


Big_DANE

Quote from: mijat on 14 February, 2014, 19:12:45
gori si od 100 baba, samo baksuzira¹ sa tim vremenom  3:( jo¹ malo pa æe¹ prognozirati da dogodine neæe ni biti snega  X(

Dzaba Veliki Strumfe nema skijanja pomiri se sa tim! :P 


mijat

daj ne budi na kraj srca, hteo sam i ja da navratim u tvom terminu  regge

smislo

Ja zavrsio u Austriji, doduse veceras spavam u Minhenu i sutra za Bad Gastein. Od Jahorine nista ove godine.,,

tkanton

Quote from: bnbg on 14 February, 2014, 19:04:46
Ovaj sneg daje laznu nadu. Od sutra pravo prolece. I na zalost sezona se zavrsila pre nego sto je i pocela. Steta, velika steta.
Nije tacno, jest za vikend stabilizacija vremena a u ponedjeljak i utorak malo zahladjenje od srijede nove padavine a od 23 i vece zahladjenje, samo ja mislim kad bi i pola metra snijga palo da ovi vise nece palit liftove

Nenad Vasiæ


mijat

danas æe raditi ogojelica i praèa  ole

MilanP

Neko iz Sarajeva da ide gore??? Treba mi prevozz :DD

majasamaja

Skijala danas, praca ocajna na djelovima se nije ni moglo skijati. Ogorjelica 1 solidna cak i najbolja danas. Ogorjelica 2 staza dosta kamenja. Do 11 skijala i odustala pretoplo pa popusta i ovo malo snijega sto ima

vip-jahorina

Druzenja na Jahorini nikad ne fali  ole










mijat

kako se vi nezdravo hranite, rekao bi boki  austin:( gori ste od nas vojvoðana  (:smijeh: