• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.


jednostavan41

ubi me neki poso al cu morat nac vremena oko srijede -cetvrtka da se spustim koji puta
da znam - znao bi

acixon

ja sam gore prekosutra,jedva cekam prvo skijanje ove sezone  ludzatobom:(( ludzatobom:((

ritta

Bila od  cetvrtka..skijalo se svaki dan, jucer definitivno najljepsi dan...suncano,bez guzvi idealno.
Koliko mi se cini takav ce biti i danasnji dan, eventualno mozda jos sutra jel se vec primjecuje nedostatak snjega.
Na mnogim mjestima izvirile stjene, treba ih obilaziti a kada se zarubi malo jace dodje se do stjene.
Ako ne budu nabacili na kriticna mjesta snjeg biti ce tesko a takvih mjesta ima dosta.

HeAd

Dosta jaka magla, valjda ce se razbiti....nevjerovatno vani je ok minus ali topovi ne rade...svaka cast odgovornima...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

mi prezadovoljni vikendom, tuga sto tek sad skijamo po cijeloj planini na kraju sezone sezone al sta ces, tako je kako je.

Elvir

Vidim na kamerama bas gusta magla. VIdljivost 0. Je li rade zice, kakva je situacija ?
Jucerasnji dan je bio za 10 :)

HeAd

Navodno radi sve sem prace...mada magla je do bola...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

odad



HeAd

O rajskim vratima ne bih vise...kad pocnu sluziti racune i drzati cjenovnik na stolu, docicu.
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vranex

kad god kritikujes nekoga (smjestaj, restoran i sl) na Ja, odmah se pojavi neki novi profil koji pokusava da ublazi kritiku ili je preokrene. I uvijek je to, gle cuda poruka br 1!
Providne su te seme, i to pravo.

I ja gotivim Rajska vrata i stvarno im je klopa i ambijent super, cijene jesu povisoke ali to je normalno na svakom turistickom odredistu. Licno ja rijetko tamo sjednem zimi jer je guzva pa mi se ne da cekati kad sam vec dosao da skijam. Ljeti je druga prica, kad god odemo na Jahorinu pojedemo nesta tamo.. I stvarno uvijek sam imao samo sve najbolje reci o njima i preporucio ih svakome.
Nazalost u poslu ugostitelja je dovoljan jedan kiks da udaljis goste cije si povjerenje godinama gradio.
Moj savjet je da se iskreno objasni situacija, a ne skrivanjem iza nekog laznog profila. Mozda je bila greska, mozda je konobar se preracunao, ali utisak koji se stvorio je da su htjeli da namaknu lovu koju nisu namakli u sezoni, a u to ne mogu da vjerujem iskreno. Em sto rade cijelu sezonu pa mozda najmanje od svih pate zbog ove nesretne zime, em sto sam ubijedjen da jednostavno nisu takvi i da sigurno ne zele da procerdaju ime sto su napravili.


Milos CTS


looka

Jos ce sad ispasti da mi lazemo. Nisam nista od gore pomenutog naveo da bih dizao halabuku po forumu vec samo da ukazem na to da i ja imam slicna, negativna iskustva. A onih pozitivnih je puno vise, nisam samo jednom sjedio u navedenom lokalu. Ne radi se cak ni o novcu jer koliko imam, toliko cu i potrositi. Stvar je u tome da te neko pravi majmunom i budalom a to je ono sto najvise mrzim! Mislim da lokalu sa tako dobrom ponudom, ambijentom i (po mojoj licnoj procjeni) prilicno dobrim prometom ne trebaju takve stvari i antireklame. Toliko od mene, po ovom pitanju vise necu pisati.

Milos CTS

Quote from: looka on 10 March, 2014, 11:10:46
Jos ce sad ispasti da mi lazemo.
To nisam napisao ni pomislio!