• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

hopsy

Sto se ne drogiras kao sva normalna deca???!!!

FreerideMarkus

Samo da ova magla odee puf:) puf:)  ja se nadam da ce se sutra  moc barem malo normalnije skijat....jer barem meni ova magla izgleda ekstremno....   (PIVA)

bnbg

Od ponedeljka ce biti ekstra. Samo me brine mali plus koji najavljuju.

skidub

nadam se u ponedjeljak dobrom skijanju!! +3-4 nece smetati :)) samo da otvore sto vise staza :DD

BOJAN-BG

Bice rakije i prsute ako nebude skijanja

JAHORINA13

Quote from: Big_DANE_Almighty on 07 March, 2014, 15:01:23
Nije mi jasno sto ne radi sestosed poljice? Oce li raditi sutra mozda praca?

Poljice nisu radile zbog magle, mada je i na kecu bila magla ali su pustali zbog skijasa a na poljicama je radijo lift. Jutros su masine otisle da pokusaju da navuku i naprate pracu. Topovi ne mogu raditi jer je toplo . nisam vidjela da su se masine vratile tako da neznam sta je sa pracom nadam se da ce je napraviti. Snijega ima oko 35 cm mozda koji cenat vise. Staze kako za koga neki kazu lose neki kazu extra. Sto ljudi sto cudi. Nema tog k.... da svima moze ugoditi.

ritta

Staze su sasvim OK..magla je trenutno najveci problem.
Meni dobro da nije bilo magle sigurno se ne bi spustila, ovak ne vidim pa me ni ne brine  :PP

Big_DANE

Quote from: ritta on 07 March, 2014, 18:07:44
Staze su sasvim OK..magla je trenutno najveci problem.
Meni dobro da nije bilo magle sigurno se ne bi spustila, ovak ne vidim pa me ni ne brine  :PP

Pada li sneg?

FZL

Quote from: Big_DANE_Almighty on 07 March, 2014, 18:12:39
Quote from: ritta on 07 March, 2014, 18:07:44
Staze su sasvim OK..magla je trenutno najveci problem.
Meni dobro da nije bilo magle sigurno se ne bi spustila, ovak ne vidim pa me ni ne brine  :PP

Pada li sneg?

Trenutno ne pada..

vip-jahorina

Necete vi, hocu ja!
Uzivo iz vikendice M&M u naselju Sator.










vip-jahorina


ritta

Upravo prosla pored vikendice  ole
Lagana setnja  :))

ritta


vip-jahorina


bnbg

Zna li neko hoce li narednih dana raditi poljice sestosed i praca. Valjda ima dovoljno snega da rade sve staze barem nekoliko dana. Iako po ovim slikama iz vikend naselja i nije neki veliki sneg. Navikao sam da Na Jah ima bar metar snega pa mi ovaj sada sto je pao i nije neki. Ali daj sta das.