• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2014 - 3.dio

Started by vip-jahorina, 12 February, 2014, 12:57:12

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Heisenberg

Ljudi, znali ko kakva je situacija sa sezonskim pasovima, hoceli za sledecu sezonu priznati ista ako bi se opet kupovao pass, prije par dana sam bio u Bistrici i kazali su da ovih dana upravni odbor treba da donese odluku oko toga. Ja svoj jos nisam ni uzeo...

Korisnik

Quote from: janDe on 13 February, 2014, 11:36:13
Ljudi, znali ko kakva je situacija sa sezonskim pasovima, hoceli za sledecu sezonu priznati ista ako bi se opet kupovao pass, prije par dana sam bio u Bistrici i kazali su da ovih dana upravni odbor treba da donese odluku oko toga. Ja svoj jos nisam ni uzeo...

Èuo sam da æe vraæati 10KM onima koji su preuzeli karticu ukoliko je vrate  (:smijeh:

XplodeHD

skijam 10 godina po jahorini i odlucim jednom u zivotu da kupim sezonsku i ovako mi se vrati :) valjda ce nesto priznati ljudima silnim, mislim ako svima propadne cash da nece vise nikad ni doc ostavljat pare gore.

smislo

Ja sam otkazao, hotel zamrznuo lovu za bolje danje, samo da se pozevem na racun, a avio kompanija vratila 60% love od karti...nije ni lose kako je moglo biti...

Heisenberg


vranex

i ja sam se naslusao svakakvih ulicnih prica, svi su nesta govorili da ce 12tog da se zna sve, al eto nista od toga zasad.
Vidicemo sta predloze, dzaba pricati unaprijed.
Bitno je da postoji volja da se nadje kompromis i otvori dijalog, ljudi smo dogovoricemo se.

Heisenberg



vranex

Mislim da smo mi pritisak davno poceli vrsiti, ali eto bilo bi dobro otvoriti ovdje tu temu o seznoskim pa da se tamo dogovaramo, a ostavimo ovu na miru.. ako ko zna kako nek to uradi..

Stale


Radiohead


brera

 regge Otvorite novu temu po tom pitanju pa se organizujte. Nisu ni ovi iz OC tolko blesavi (ili pak jesu) a i znaju, da je sa sezonskim ski pasom i neka obaveza sa strane upravljaèa ski transporta i staza. Ako su pametni ponudièe dobar popust za sezonski za sledeèu sezonu....

HeAd

nema gore sta ko da ponudi kad je rukovodstvo OC u tehnickom mandatu...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

ocajna87

Napadalo je cak 2cm snijega od juce,ali vidim da to nije dovoljno da bi barem jedna zicara radila  X( X( X(

brera