• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2013-2014

Started by vip-jahorina, 29 November, 2013, 14:56:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


JAHORINA13

A koliko ste samo cvrcali sto ne pustaji zice ja sam mislila da lift nece moci osvojiti, a on 2 dana vergla u prazno. Kad bi slucajno rekli da zatvaraju zicu jer nema interesanata grizli bi ko pit-bulovi. Niko iz OC nebi osto ziv od vas.   Mislim konkretno na one sto danima komentarisu kako su svi pustili skijalista u pogon a Jahorina nije. A izgleda vi volite skijanje i planinu samo na slikama, pa vam je nedostajalo da neko okaci nove slike. EEEE..... sad je pitanje oce li sve zice biti pustene 13, i ako nece kako to da nece..... itd itd itd

DarkoN

Quote from: JAHORINA13 on 05 December, 2013, 15:25:42
A koliko ste samo cvrcali sto ne pustaji zice ja sam mislila da lift nece moci osvojiti, a on 2 dana vergla u prazno. Kad bi slucajno rekli da zatvaraju zicu jer nema interesanata grizli bi ko pit-bulovi. Niko iz OC nebi osto ziv od vas.   Mislim konkretno na one sto danima komentarisu kako su svi pustili skijalista u pogon a Jahorina nije. A izgleda vi volite skijanje i planinu samo na slikama, pa vam je nedostajalo da neko okaci nove slike. EEEE..... sad je pitanje oce li sve zice biti pustene 13, i ako nece kako to da nece..... itd itd itd
Koliko god slobodnih radnih dana, za mene, uspijes da dobijes kod mog sefa toliko cu ja radnih dana da provedem na Jahorini. Razmisli nekada malo prije nego napises ovako nesto.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...



DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...





dr.zela

Bilo kako bilo,ja se oslobodih posla...i drito Jaha 13. poslije podne. anan
A vi,forumasi, domacini...koji budete na  skijanju za vikend pripremite se da castite  (PIVA) prve goste sa juga fuf


Korisnik