• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2013-2014

Started by vip-jahorina, 29 November, 2013, 14:56:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Rekli su mi da je Zeljo pusten u pogon,
ja jos nisam na Jahorini, uskoro idem pa se javim sa lica mjesta.

Inace kako stvari stoje, Zeljo ce radit ovih dana, naravno ako dopuste uslovi.
Cijena je 24 km po danu. Sezonski ski pas vrijedi.

Inace se raspravljalo o tzv lokalnom ski pasu kojeg bi moglo dobiti samo lokalno stanovnistvo u pola cijene ( znaci oko 200 km), i koj bi se koglo koristiti svim danima osim vikenda. Kako stvari stoje, prolnogirat ce to za narednu sezonu.


vranex

Vipe de poviri molim te je li jos zabrana za bord? bas glupo, imam sezonski a ne mogu da se vozam.. ili hoce li bar Soma otvoriti na vikend?



JoVanSnoW

Kakva zabrana za bord. ???? Jel to postoji ili je neka sala.....? Jel ima skijasa gore, kako je za ski?
Raja do ajaj


Sajtrix

ne znam o cemu pricate 4 godine idem na jahorinu i bordam, i nisam jedini :P
DJ Sajtrix

HeAd

hehe...prejako je kad se razvije diskusija, a niko nece da procita desetak postova unazad  :DD
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4




Sinke

@Vip

Fantasticne slike! Ako si slikao jos, okaci ih, raj za oci.

Sa slika se vidi da snezni pokrivac nije visok, pogotovo ne na izlaznim stanicama sestoseda...

BL

Quote from: vip-jahorina on 04 December, 2013, 09:41:39

...

Inace se raspravljalo o tzv lokalnom ski pasu kojeg bi moglo dobiti samo lokalno stanovnistvo u pola cijene ( znaci oko 200 km), i koj bi se koglo koristiti svim danima osim vikenda. Kako stvari stoje, prolnogirat ce to za narednu sezonu.

Odlièna ideja. ©teta da je nisu veæ ove godine realizovali.

DarkoN

Quote from: BL on 04 December, 2013, 14:54:06
Quote from: vip-jahorina on 04 December, 2013, 09:41:39

...

Inace se raspravljalo o tzv lokalnom ski pasu kojeg bi moglo dobiti samo lokalno stanovnistvo u pola cijene ( znaci oko 200 km), i koj bi se koglo koristiti svim danima osim vikenda. Kako stvari stoje, prolnogirat ce to za narednu sezonu.

Odlièna ideja. ©teta da je nisu veæ ove godine realizovali.
Mi lokalci pricamo o tome poslednjih 4-5 sezona, ali su nam rekli da to nije po zakonu!!?? Stvarno nekada ne mogu da vjerujem koliko dugo im treba da shvate neke vrlo jednostavne stvari i matematiku osnovne skole. Ali u svakom slucaju ovo je dobra vijest jer je bolje ikada neko nikada.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Sinke

Kopaonik daje popust za stanovnike lokalnih opstina kao sto je Brzece, ali popust obcno vazi samo na kraju sezone za dnevne, trodnevne, itd. skipasove. Popust se ostvaruje kupovinpom skipasa sa licnom kartom u kojoj morate imati prebivaliste na nekoj od lokanih opstina.

U slucaju Kopaonika ovaj popust se odnosi na mali broj gradjana i na ogranicen vremenski rok...

Pretpostvaljam da bi OC Jahorina popust omogucila samo Paljanima ili bi popust obuhvatao i ceo grad Sarajevo ?