• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini - pred otvaranje sezone 2013-2014

Started by vip-jahorina, 29 November, 2013, 14:56:28

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

mijat

 WTF ako èlan vip jahorina bocne nekog taj æe bitni bocnut do kraja ¾ivota  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: ima laku ruku

vip-jahorina

Hehe, ja sam uvijek govorio da je bockanje nezdravo  WTF

Sinke, nema veze jedno sa drugim, kvalitetne izvjestaje si mogao u forumu od 2005 pratiti.

vip-jahorina


majasamaja

Pitanje, da li sad vrijede sezonske karte ili tek pocinje njihova upotreba od 14 decembra

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 06 December, 2013, 07:50:34
Nego, odoh ja na skijanje  ole
Vidi vremena!
Sta ti je biti privatnik, poslije posla koji revnosno radi BL definitivno najbolji izbror (jeste da se ne mogu porediti ni u kom slucaju :)))
Pozz i uzivaj

Milos CTS

Quote from: majasamaja on 06 December, 2013, 09:06:25
Pitanje, da li sad vrijede sezonske karte ili tek pocinje njihova upotreba od 14 decembra
Proèitao sam negde da va¾e

vip-jahorina

Sezonske vrijede, provjereno.
Skijanje u banani, jugo sve jaci i jaci  (doh)

Ipak je jos suncano



vranex

I ja sam negdje procitao da vrijede sezonske i sutra.. pa jos samo fali da ne vrijede to bi bilo ludilo stvarno.

Ima li ko vijesti odozgo, sta se sutra otvara? Cujem da su upalili osnjezenje na Praci, da ne planiraju i nju da pokrenu? I ima li ko vijesti da li , ako samo Zeljo radi, da li se moze sa bordom ili ne??


Milos CTS


Sinke

Quote from: vip-jahorina on 06 December, 2013, 07:20:00
Hehe, ja sam uvijek govorio da je bockanje nezdravo  WTF

Sinke, nema veze jedno sa drugim, kvalitetne izvjestaje si mogao u forumu od 2005 pratiti.
Skapirao sam ja to, al snega i sale nikad dosta   ;))
Inace nadam se da ce ovaj snezni front sto je malocas zahvatio Srbiju svratiti i na Jahorinu s:nij)

vranex

Hvala Stale i Milos, bice da su skontali da je to teska glupost. Znam da je prije bio problem da ako padnes na odredjenom dijelu, onda onaj stap izbije zicu pa treba dosta da se ona vrati. Tako su rijesili da zabrane borderima jer oni najvise padaju kad uce da se penju skiliftom. Bice da se neko sjetio zavariti neki nosac koji joj ne da da se izbije :D

Nadajmo se da ovaj jugo nosi snijeg, kao sto uvijek i bude.. Nadam se da ce i Praca da otvori da kod Brke drmnemo jednu kerozinku :D

Ovi sto kritikuju nas sto nismo otisli da skijamo ovih dana ocito ili nista ne rade ili su budzetski korisnici (razlika izmadju prvih i drugih je sto ovi zadnji primaju platu).
Pa ne uzima se tako lako slobodan dan kod privatnika, cak ni ako si ti sam privatnik. Ne mozes mi noc prije reci da se otvara jedna staza od 500m a ja sav sretan da trcim gore. Normalno je da cu  u subotu kad ne radim biti prvi na zici, ha ja. A ti ako hoces ljudi da ti dodju to trebas i izreklamirati. Jedina reklama koju ja vidim su vipove slike i snimci sa Zelje. A to je i jedina kojoj vjerujem jer da slusam price iz OC - a ja bih mastao o nekim gondolama, stazama pokrivenim vjestackim snijegom, nocnim skijanjima, snowparkovima i novim km staza.

Jahorina jeste uznapredovala, a svi znamo da lako moze i da se sroza, a isto tako i da malo volje fali da ugodjaj bude bar duplo bolji. Dobro kaze Ime, ja idem gore da mi bude DOBRO a za ostalo me boli uvo. Sto mi je bolje gore, to cu vise i ici i vise love trositi.

Sad vozdra raja, vidimo se na stazama!





borisBP