• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

Garant su prodali o 0,001 ski pas, pa se malo uhvatili za glavu, a valja im plate isplatiti.
Kakvi su to nesposobnjakovici u rokovodstvu

taraba

Dopvoljno je receno o cijenama. Ali ne mogu da ne kazem da su bezobrazno visoke.
Za onoga ko moze skijati radnim danima i nisu. Taj ima da se naskija.
Ali za vikendase je to lose , jako lose.
Tolike su guzve na stazama izazvane prevelikim kapacitetom smjestaja u odnosu na kapacitet staza plus jednako toliko 
vikend gostiju  da  i ne mozes nazvati bas skijanjem, spustanje niz Jahorinu u takvim uslovima.
Guzva kao na sred Manhattan - a .
Jedino od 09.00 do 11.00 i mozes nekako skijati i to na SSK  ili Zelji.
Bez veze mi je i nepotreban  komantar , ali nisam mogao odoliti.

DarkoN

Quote from: Radiohead on 21 October, 2013, 11:18:13
http://www.klix.ba/vijesti/bih/na-jahorini-snizene-cijene-ski-pasa/131021048

Jurissssssss :)
MOzda bas citaju ovaj forum :)
Juris na sta???? Ovo je opet poskupljenje u odnosu na proslu sezonu. Na osnovu cega su poskupili skipass??? Od mene mogu da dobiju samo  3:( .
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

Slazem se, ali opet ima neka reakcija, kakava-takva. Dosta smo toga pisali i sad kad se pogleda eto nesto je (u manjoj mjeri) ipak usvojeno, posebno mislim na ovo sa ski pasom za djecu (do sada) toga nije ni bilo....

Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 20 October, 2013, 16:29:30
Na zalost, zacarani dvori su izgorili do temelja, samim tim i nasa kamera i ostali djelovi opreme X(

zadnja slika sa kamere je bila u dimu

Vipe koliko je para bila ova kamera,?

vip-jahorina


Radiohead

Quote from: vip-jahorina on 21 October, 2013, 15:16:40
puno, i ne diraj me u ranu!
Hajde pljuni, skontat cemo nesto :),reci koji je model....


smislo

Quote from: raca on 18 October, 2013, 08:38:15
Quote from: BL on 06 October, 2013, 23:04:17
Na Jahorinu sti¾u prve turistièke organizacije iz Rusije

izvor: http://www.palelive.com/jahorina-novosti/na-jahorinu-stizu-prve-turisticke-organizacije-iz-rusije
datum: 07.10.2013.

U novembru je na Jahorinu najavljen dolazak dvadesetak predstavnika turistièkih organizacija i tur-operatera iz Rusije, koji æe za vrijeme trodnevnog boravka ostvariti kontakte sa domaæim hotelijerima radi sklapanja konkretnih aran¾mana, rekao je struèni saradnik za marketing u Turistièkoj organizaciji Istoèno Sarajevo Predrag Lopatiæ.


Nadam se da se nece isto ponasati na stazama kao sto se ponasaju na moru  (K), kao ljetni turisti...

Bilo je toga i prethodnih godina, ali od ozbiljnijeg dolaska ruskih turista za sad nema nista iz prostog razloga, zato sto im treba viza za ulazak u BiH a procedura u slucaju turistickog putovanja je komplikovana da bi se neko lako odlucio za Jahorinu.

vip-jahorina

smislo,
koliko sam procitao, vize su ukinute, a mi smo dobri domacini, ali isto tako znamo postaviti granice. zato, ne brini za ruse.

ninodragoljub


vip-jahorina

kad bi ja kupovao, dao bi mu jos love samo da ukloni ono (prije nego sto je izgorilo)

Radiohead


Korisnik