• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Lloyd600

Trenutno u Poljicama na platou cca 80cm, gore je oko stojanke :))

hallo

Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


BOJAN-BG

Lepo lepo nema sta,ja sam bio za prvi maj na zatvaranju sezone

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Milos CTS


borisBP

Vidim da je osvanuo jedan gadan dan: oko -10 i sunèano.

Korisnik



loop

allways stand sideways!


ediskifreak

Od prosle subote  pa sve do sutra su topovi mogli raditi po cijelu noc jer se temperatura spustala i do -10 po noci. Receno je na vijestima kako su stavili novu foliju u jezero i kako ce biti vode za topove. Gdje je?  Da se htjelo, moglo se uraditi nesto kako bi prekosutra otvorili skijaliste. Svugdje se ceka prvi snijeg da se pocne, a jedino kod nas se ceka nekakav savrsen snijeg i to po mogucnosti mokar...nigdje veze...nego "valja" uplaliti topove i posuti hemikalije po snijegu da se ne topi, nego da po noci jako mrzne pa je i ovo snijega sasvim dovoljno za otvaranje skijalista...pa mislim ako vise od pola metra nije dovoljno onda jebi ga.
X(

DarkoN

kada bi postojali topovi na cijeloj planini onda bi bilo tako kako ti kazes ovako nam ostaje da gledamo u nebo.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

ediskifreak

mogu li se topovi postaviti pri dnu staze, jer je visocije mozda trenutno nepotrebno?