• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

cikajowa


Ski Nedjo

Bio sam na Jahorini preko vikenda, pa sam mislio objaviti par slika. Ali dosta vas ih je objavilo jos su i bolje od mojih pa tako da.
Hvala svima koji skoro svaki dan objavljuju slike na ovom forumu, novi sam na forumu i mogu reci da je stvarno super.
Nadajmo se da ce i ova sezona biti bogata snijegom kao i prosle dvije, vecinom skijam na Kupresu ali ove godine najvjerovatnije dolazim i na Jahorinu.
(snow) (snow) (snow)

borisBP


cikajowa

padaj padaj  (snow) (snow)
Ne kontam sto ne skinu sliku i ovu kameru Club Royal Jahorina,stoji vec godinu dve  ista slika

MilanP

 (snow) (snow) (snow)

Jel ima neko informaciju koliko cm snijega ima gore.....

kron1010

Rekoh ja neki dan da æe biti zatrpavanja ali niko mi nije vjerovao..... devil:(

majasamaja


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Ime

Bolje vam je izbjeci prvo skijanje da bi izbjegli razocarenja kao prethodnih godina. Nema ni blizu dovoljno snijega da bi se napravila dobra podloga, a treba imati u vidu da "besplatno" skijanje obicno podrazumijeva da ce OC upaliti vjerovatno samo lift "®eljo" (tanjir), i to vjerovatno od 11 do 14.

PharaohMaster

A kakva mislis da ce biti situacija od 21. decembra? Da li moze da se ocekuje da ce raditi vecina zicara?
Vidim da jos za nedelju 1. decembra najavljuju jos padavina.


Ime

Quote from: PharaohMaster on 26 November, 2013, 15:34:44
A kakva mislis da ce biti situacija od 21. decembra? Da li moze da se ocekuje da ce raditi vecina zicara?
Vidim da jos za nedelju 1. decembra najavljuju jos padavina.
Kao sto je receno mnogo puta prije, nemoguce je znati sta ce biti za mjesec dana. Ako ostane ova podloga i padne jos nekih 50-60 cm, trebali bi raditi svi kapaciteti.

darkovip

Snijeg jos uvjek pada. Na Palama je visina snijega oko 30 cm,a na Jahorini vjerovatno mnogo vise.

NexuS

Je li bio netko danas gore ? Gdje su slike? Stala 1 kamera :(

darkovip

Kamera kao kamera radi,ali internet trenutno ne radi,tako da nema sta da prenosi signal   X(