• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Radiohead

Ja se volim saliti, ali sad se bas nisam salio

farefare

izvinjavam se nije tema ali ako moze da mi neko pojasni kako funkcionise ovaj skipass 30 sati skijanja ...

Korisnik

Quote from: farefare on 23 October, 2013, 09:08:35
izvinjavam se nije tema ali ako moze da mi neko pojasni kako funkcionise ovaj skipass 30 sati skijanja ...
Tako da kada otkucas prvi prolaz, skida ti 1 sat, u tih sat vremena koliko napravis zica napravis, a kada istekne opet ti skida sat, znaci ako si poceo u 9 i 30 a zavrsio(poslednji put prosao kroz kapiju) u 10 i 29, sknut je 1 sat.

Jancek

Ako trebate neko opremu za Jahorinu, ja radim u SLO u kompjuter trgovini, tako da mozem, da vam donjesem po nabavnoj cijeni  :))

farefare

Hvala za pojasnjenje vezano za skipass ...a i janceku za ponudu ...poz

Sajtrix

Ljudi ljudi jos malo jos malo i nova sezona, jos 1 mjesec sta je to, proce za cas kao i svi ostali idemo na BORDANJEEE
DJ Sajtrix

BOJAN-BG




DarkoN

do sada je sa uplatnicom mogao da se podigne neknadno. bitno je samo da imas uplatnicu sa datumom dok traje akcija.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Korisnik


Aschen

Do sada je uvijek moglo vikendom, tj. subotom do 15h, tako da mislim da ce i sada biti tako. Ja sam svaki put uzimao ski-pas subotom i sve je bilo ok

Filipino

Ja sam prosle sezone uplatio za vrijeme trajanja akcije,a podigao pred Novu godinu uz prikaz uplatnice.
Nije bilo nikakvih problema.


Radiohead