• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - izmedju dvije sezone

Started by vip-jahorina, 16 April, 2013, 21:45:45

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Korisnik

Ima sve, predsezonska sa slikom je 450KM, do 30. 11. 2013. godine. Pa stvarno, nabijem ih sve redom!

Radiohead

Quote from: Korisnik on 28 August, 2013, 14:44:18
Ima sve, predsezonska sa slikom je 450KM, do 30. 11. 2013. godine. Pa stvarno, nabijem ih sve redom!
Uh do mene 3:( je
E bas previse, dakle lani su poskupljeli sa 275 na 350 cca 28%
ove godine sa 350 na 450 cca 30%
Mene nece vidjeti nazalost  ;((

Milos CTS


dzona

Je li zna neko kako ide ova prica sa kartama na vrijeme?  :SS Mislim kako znaju koliko sam se spustao? da li sam cijeli dan plazao jednu zicu ili 101? Ili mozda skidaju, recimo 15 min po zici?  :<)

Radiohead

Quote from: Milos CTS on 28 August, 2013, 15:17:58
Quote from: Radiohead on 28 August, 2013, 14:41:19
Drug sta je SS?

Skijalista Srbije
Ma j... se njima za ovim diletantima, cak ce im i dobro doci, znam jedino da ZOI 84 (ako ikako i bude radio) ima svake godine identicne cijene kao OCJ.

DarkoN

Naravno da imju iste cijene kada se dogovore kako i  koliko ce da nas oderu...  3:( 3:( 3:( To sve treba po kratkom postupku.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Radiohead

U zadnje vrijeme se zalazem za varijantu ''dugog i mukotrpnog postupka'' , nekako mi ovo '' po kratkom postupku'' ne bi bilo dovoljno...
Znas onu scenu u Paklenom sundu kad se Marsellus Wallace oslobodi od onih silovatelja pa kaze:
http://www.youtube.com/watch?v=uA1CBHebCeo
e tako nesto  8))

Korisnik


taraba

Mnogo je brate.Narocito za onoga ko skija vikendom jer radnim danom ne moze. Tolika je guzva na stazama da ne vredi.
Evo i ja pitam, ko zna , sta znaci ona karta na vreme?? 30 sati i 60 sati.
Mozda je to pored tackica nesto sto dolazi u obzir??



BoleBl

Ako im je ovo politika da privuku strane turiste, izgubice i ovo malo bijede domacih sto ima, a stranaca ni vidjeti nece!
op, op, op, op.....


Nichifor


DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...