• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

hallo

Quote from: JAHORINA13 on 10 April, 2013, 23:39:09
kad privatnik uzme oc sirurno ce mu biti bolje jer ce se bogatiti ali ce gledati da sto manje ulozi a sto vise dobije pa neznam ni dali ce staze biti ispeglane kao do sad ni dali ce sestosjedi radoti dokle su sad radili o parkingu da ne pricamo. koliko ce biti ski pas mislite ko do sad (head). oce ali malo morgen devil:(. ove godine je oc naredjeno da se ne pojavljuju na tenderu za ciscenje parkinga tendar je dobio gazda sa jah.. i koliko je puta ocistio parkinge. nijednom nego je opet o c da se ne bruka jahorina svaki put palio svoje masine i cistio. gazda uzeo pare, a olimpijski kupio gorivo da cisti  e takav je nas mentalitet .i pare i jare. a tek radnici..... mislim da bi bili robovi i onako su slabo placeni i neredovne plate. mozda ali veliko mozda...neki slovenac pa da se necemu nadamo ,ili ...ali nase podneblje nidje veze
I OPET kazem...procitajte moje utiske sa Kopaonika od 08. i 09.aprila 2013.godine  3:( ...btw...prosle godine zadnje skijanje moje na Kopaoniku 17.aprila! Znaci bio pretprosle godine u aprilu, prosle godine u aprilu, ove godine u aprilu-ici cu, ako Bog da zdravlja, i sledece jer znam da ce me docekati SPREMNO skijaliste.... ideea:(
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!




dea



Radiohead

ma joooo, naglabamo suplju uvijek isto i samo ukrug,trebalo bi ovo trebalo bi ono...
Dvije godine pauzirati od Jahorine, pa kad im prihod bude bas kakav i zasluzuju bit ce i nekog pomaka sigurno!

JAHORINA13

Quote from: hallo on 11 April, 2013, 10:12:13
Quote from: JAHORINA13 on 10 April, 2013, 23:39:09
kad privatnik uzme oc sirurno ce mu biti bolje jer ce se bogatiti ali ce gledati da sto manje ulozi a sto vise dobije pa neznam ni dali ce staze biti ispeglane kao do sad ni dali ce sestosjedi radoti dokle su sad radili o parkingu da ne pricamo. koliko ce biti ski pas mislite ko do sad (head). oce ali malo morgen devil:(. ove godine je oc naredjeno da se ne pojavljuju na tenderu za ciscenje parkinga tendar je dobio gazda sa jah.. i koliko je puta ocistio parkinge. nijednom nego je opet o c da se ne bruka jahorina svaki put palio svoje masine i cistio. gazda uzeo pare, a olimpijski kupio gorivo da cisti  e takav je nas mentalitet .i pare i jare. a tek radnici..... mislim da bi bili robovi i onako su slabo placeni i neredovne plate. mozda ali veliko mozda...neki slovenac pa da se necemu nadamo ,ili ...ali nase podneblje nidje veze
I OPET kazem...procitajte moje utiske sa Kopaonika od 08. i 09.aprila 2013.godine  3:( ...btw...prosle godine zadnje skijanje moje na Kopaoniku 17.aprila! Znaci bio pretprosle godine u aprilu, prosle godine u aprilu, ove godine u aprilu-ici cu, ako Bog da zdravlja, i sledece jer znam da ce me docekati SPREMNO skijaliste.... ideea:(
hallo. procitaj moj post od 05.04, pa ces vidjeti da ih uopste ne branim.samo kazem da ni privatizacija nebi nista puno promjenila jer bi je dobio neki kreten ispod ruke ,a oni koji bi od nje nesto napravili nebi imali ni pristup tenderu jer bi im vjerovatno bilo naredjeno da se ne pojavljuju.ja samo kazem neko sa strane da je uzme pa da se necem boljem nadamo . valjda nebi bilo ko sa glinicom birac...

hallo

@Jahorina13
Procitah, ali opet skrecem paznju na jednu cinjenicu:
NIJE Skijaliste na Kopaoniku privatizovano!!!! 3:(
Skijalistem na Kopaoniku upravlja i gazduje JP (Javno Preduzece) Skijalista Srbije kao i na Jahorini JP Olimpijski Centar-kako onda i zasto takav odnos uprave OC-a?  (head)
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Radiohead

Ma dzaba....ne moze se nasem svijetu dokazati, objasniti, nacrtati, kopirati, ma sve je probano da se objasne osnovne stvari kako danas svijet funkcionira i ne ide  i gotovo 3:( 3:( 3:(
Nek ostane upamceno da na 60-100 cm snijega nismo skijali samo zato sto je na kalendaru pisalo kraj marta i april i to je to!
Cujemo se na jesen

bnbg

Ajde ljudi ne kukajte, od toga nema nista. Sto ste skijali, skijali ste. Ne nadajte se da ce zbog vas nekoliko sto ste tu blizu i imate sezonske karte paliti zice. Ne zivi Jahorina od vas i jos trazite da vam spuste cenu ski pasa i ako je najjeftiniji u okolini a ipak se vozite modernim zicama i imate ozbiljne staze za dobre skijase. A Kopaonik ne poredite sa Jahorinom jer ono sto tamo radi, a i ono sto ima od ozbiljnih staza je uglavnom za decu a ne za ozbiljne skijase. Vidimo se tamo oko nove godine pa se nadamo da ce sve biti ok.Zamerki i nezadovoljstava ce uvek biti a nije realno da vi koji ste blizu toliko kukate. Sta da kazu oni koji su daleko pa se organizuju da dodju i uplate a dodju gore a ono duva pa pada , pa ugase zice i ljudi popizde. A vi koji ste blizu pogledate ujutru kamere i sednete u kola i gore ste za pola sata. Imali ste celu zimu i celu zimu su radile zice pa valjda ste se naskijali.

hallo

@bnbg
Ama ko prica o tome jeli se neko naskijao ili ne? fuf
POKUSAVAMO skrenuti paznju na PROPUSTE u radu OC-a!
Jok, ti udariou po talambasu i kraj....kakve veze imaju mecava, sneg, magla sa svime ovim sto napisasmo na 3 strane? Il' nas podyebavas il' ti je lakse u ... no u glavu ucerat'?
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

HeAd

Ono kad se oc naljuti na predugo trajanje snijeznog pokrivaca pa zakatanci zicare WTF
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4