• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

hallo

@Korisnik
Skijalista Srbije gazduju i upravljaju radom skijalista na Kopaoniku-ne kazem da privatnik (citaj gospon Kostic) nema uticaj na rad skijalista na Kopaoniku, ali ja sam ZADOVOLJAN i ici cu opet (sto i jeste poenta...)
anan
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

jednostavan41

da znam - znao bi

brera

Kad neki iz OC konaèno shvate, da su oni tu zbog NAS (i ne obrnuto) i treba da rade sve u tom smjeru, bièe bolje za sve na JA!!! regge

jednostavan41

da znam - znao bi

hallo

Da....zaboravih jos 2 stvari....koje su toliko glupave za uraditi da mi je muka:
-OBELEZITE STAZE!!!!!!!!!!!!!!!!!! (head)
-NAPRAVITE glupave ograde na delovima gde vetar skida sneg cak i na -15!!!!!!!!!!!! devil:(

ideea:(A Pro Po....moze li tema sugestije OC-u (da ne kazem neku grublju rec) regge
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

bnbg

Imali ste celu zimu iza sebe sa puno snega, ko je hteo da skija mogao je. Svi sede pored kompa i gledaju u kamere i komentarisu sto ne rade zice. Idite gore,kupite karte i ukljucice vam zice. Pa nisu ludi da pale zice da se vrte u prazno.Ovi sto imaju sezonske karte mogu da razumem, ali ljudi 10. April, o skijanju razmisljaju mozda oni koji su u Sarajevu i na Palama. A kakvo je skjijanje po ovom kacamaku mogu misliti, taman noge da se izlome. Ljudi, realno sezona je gotova, gledajte malo letnje aranzmane jos malo pa ce se na more.

hallo

@bnbg
Cenim, Vam se ne skija? Vas izbor...procitajte redom , mozda bude jasnije sta pokusavamo...ja skijao ponedeljak i utorak na Kopaoniku (otisao zato sto na Jahorini NE RADI ic sem tanjira na Poljicama!) pa procitajte utiske...mozda Vam se ukaze zasto sve ovo pisemo... 3:(
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

brera

@bnbg
U CRO i drugim "kupaèim" destinacijama i krajem ljeta rade reklamu, akcije i daju popuste za kupanje u moru!!! devil:( devil:(

JAHORINA13

kad privatnik uzme oc sirurno ce mu biti bolje jer ce se bogatiti ali ce gledati da sto manje ulozi a sto vise dobije pa neznam ni dali ce staze biti ispeglane kao do sad ni dali ce sestosjedi radoti dokle su sad radili o parkingu da ne pricamo. koliko ce biti ski pas mislite ko do sad (head). oce ali malo morgen devil:(. ove godine je oc naredjeno da se ne pojavljuju na tenderu za ciscenje parkinga tendar je dobio gazda sa jah.. i koliko je puta ocistio parkinge. nijednom nego je opet o c da se ne bruka jahorina svaki put palio svoje masine i cistio. gazda uzeo pare, a olimpijski kupio gorivo da cisti  e takav je nas mentalitet .i pare i jare. a tek radnici..... mislim da bi bili robovi i onako su slabo placeni i neredovne plate. mozda ali veliko mozda...neki slovenac pa da se necemu nadamo ,ili ...ali nase podneblje nidje veze

mijat


mijat


vip-jahorina

Hehe, jahorinski serif! Nas direktor.
Mislim da nijedan nije bezobrazan kao on. Naravno da je poenta u tome da zice rade samo zbog trenutne dobiti nego zbog navike i slijedecih godina. Kao sto rece "hallo", iduce godine ce ljudima biti u glavi: aha skijanje u aprilu, ma pusti Jahorinu, ajmo na kop ili vec gdje, tamo ne zabusavaju."pa na jahorini imas metar sniga!." Odgovor je "bolje da ga nema".

A da ne govorim o preverama prema nama kjni smo kupili sezonsku, i gdje pise da je sezona do 15.4. !!!naravano da ce serif u svom stili reci, da je mogucnost povrede na kraje sezone veca i da oni nas cuvaju, te zbog toga radi samo lift Poljica. (Thx Darkon na podsjecanju). A jos bezobraznije je: "imas poljica pa skijaj tu!"

Ima tu i drugi aspekt, momci koji rade na zicama nemaju dnevnice, dosta sezonskih radnika koji su u OCu ostaje bez zarade. Mi bez skijanja, oc bez imidza!

Radiohead

Quote from: bnbg on 10 April, 2013, 18:13:46
Imali ste celu zimu iza sebe sa puno snega, ko je hteo da skija mogao je. Svi sede pored kompa i gledaju u kamere i komentarisu sto ne rade zice. Idite gore,kupite karte i ukljucice vam zice. Pa nisu ludi da pale zice da se vrte u prazno.Ovi sto imaju sezonske karte mogu da razumem, ali ljudi 10. April, o skijanju razmisljaju mozda oni koji su u Sarajevu i na Palama. A kakvo je skjijanje po ovom kacamaku mogu misliti, taman noge da se izlome. Ljudi, realno sezona je gotova, gledajte malo letnje aranzmane jos malo pa ce se na more.
Jesi ti dobar, pa evo ja i jos 5 ljudi bi isli da znamo da ce raditi zice, sta trebam???Traziti dane na poslu, spremiti se otici gore i cekati ispred 6sjeda da upale ako skontaju da ima tog ''interesa''...Ovakvi stavovii i jesu najdominantniji u OC i zato nam i jeste ovako, zice treba da rade ako ima snijega dok traje sezona a to je do 15.04.Koliko se sjecam zadnji dan kad je radio 6sjedi je bio nekad 28.03...

jednostavan41

ma eto samo uporedite skijanje na sljemenu kod zagreba na visini od 1050 metara, ljudi skijaju i ski pas je jeftiniji nego na jahorini,nemogu da svatim nikako da su tamo bolji uslovi nego na jahorini, danas dan predivan, dobro moze se pasti a moze i meteor da pogodi nekoga na stazi,sve je moguce,isto ko sto je moguce da ovde na forumu ima likova koji brane ovaj NERAD oc-a,
da znam - znao bi

DarkoN

I ja bih imao bar jos 4-5 dana skijanja vise samo da gospodin dopusti da se radi. i nije stvar u tome da li se meni isplatila sezonska ili ne, stvar je u tome da se ne skija iako postoje svi uslovi za to. i zamolio bih gospodina serifa da ne brine o meni i mojim eventualnim povredama, o tome cu ja da vodim racuna. njemu je bolje da se brinee oko toga kako ce ljude da privuce na planinu a ne da ih tjera sa nje.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...