• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jednostavan41

Quote from: vip-jahorina on 09 April, 2013, 14:26:43
Quote from: jednostavan41 on 09 April, 2013, 11:58:56
... ,ja ne znam jel ima neko udruzenje ugostitelja-hotelijera na jahorini ako nema trebate se organizovati ...

Postoji udruzenje hotelijera kao i udruzenje vikendica. No OC jednostavno okrece glavu od njih i njohovih molbi.
Obaziru se samo na pritisak javnosti, kao sto se par puta to ovdje pokazalo. Inace, bas ih briga. Cekamo izvjestaj o radu ove sezone. Nadam se da je OC u plusu, inace ce oboriti opet svoj sopstveni rekort: 4-ta sezona kao javno preduzece koji je u minusu. Po zakonu, vec nakon 2 godine se leti. Naravno, to ne vrijedi za OC. Ili mozda ovo sve sluzi tome da se brojevi uljepsaju, jer ima ledja nisu vise tako jaka!
austin:(
Pitanje je, da li mogu biti jos bezobrazniji nego sto jesu? Vjerovatno.
siguran  sam da ima nacina da ih natjerate ako imate udruzenje...... pa s jahorine s ljubavlju se vodi uvijek iz nekog od hotela,iskreno ja da sam ulozio novce ja bih nasao nacina da in natjeram da rade ili otjerao, ovako ubiru politicke poene i trose narodne pare
da znam - znao bi


Radiohead

Jedna od mojih omiljenih emisija, pogotovo onaj neustrasivi komentator iz 80ih

Radiohead


vip-jahorina


BoleBl

danas se vratio sa Jahorine, nas trojica bili tri dana. Skijalo se, zezalo se..... ali bukvalno smo sami bili na planini sem par ljudi koji gore rade. Nigdje nikog nema mrtvilo zivo  austin:( ujutro djeca odrade trening i citav dan mi sami skijali, dobro bilo je jos par ljudi ali ni jednog trenutka ne vise od 10.
Stvarno steta sto se ne radi nista da se izvuce maksimum iz sezone!

op, op, op, op.....

skiDeki

Quote from: vip-jahorina on 09 April, 2013, 17:48:58
ovaj je isao uzivo, inace se sve isjece  police:(

http://youtu.be/Y6stz0n0Cxo
Kako ih je srezao, svaka cast, vidi se da covek voli planinu  :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

md

Kretenima iz OC-a treba ovo staviti na radni sto pa da vide kako se radi tamo gdje se od turizma i skijanja ¾ivi!!!
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

hallo

Necu da spamujem temu i idem u OFF ali u delu o Kpaoniku mozete procitati o "stanju" juce i prekjuce...ostaje mi samo da se nadam da ce ipak nekad neko i na Jahorini shvatiti kako moze da se radi na obostrano zadovoljstvo... ole
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!


hallo

Evo ipak nekoliko stvari, pa mozda neko iz uprave OC-a i procita:
-na celom skijalistu skijalo je 27 (dvadeset sedam) ljudi!
-zice su radile (i UVEK rade!) od 09.00 do 16.30h...BEZ IZUZETKA da li je 1 (jedan) skijas na stazi!
-staze upeglane SVAKO jutro bez obzira da li je utorak ili subota i da li je samo 1 (jedna) karta prodata!
-redukovan rad skijalista na Pncicev Vrh(4 staze), Karaman (2 staze), Duboka 2 (3 staze jer su peglane i Duboka 1 crna i crvena do kojih se dolazi preko Pancicevog Vrha!)
-NIKO popreko nije pogledao nas 27 a kamoli prokomentarisao BILO sta na zicama....kad stanete na kapiju zice odmah ustaje radnik i cisti sediste pre nego sednete!
-dnevni trosak skijalista sa ovako redukovanim radom je 600.00 dinara
-najveci DNEVNI pazar u toku sezone 25.000.000 dinara pa tako POSTENO RADE i za nas 27 u aprilu jer snega IMA i to MANJE nego na Jahorini!
-prihod skijalista je oko 6.000.000 eur za sezonu
E sad, sve ovo je potvrda recenog davno:
"Kako posejes tako ces poznjeti" pa ce Kopaonik i sledece godine raditi u aprilu, a Jahorina? (head)
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

Korisnik

Meni se cini da kako koji direktor ovih javnih preduzeca dodje na celo, pocne busanje ko sam ti ko ja...ko da je ovo necija prcija, ko da mu ga je tata napravio. Jel zna neko, jel ima iakakv pravilnik koji definise rad zica? jer ako sam ja kupio sezonski, trebalo bi da bude bar nekih garancija, do kada, sta, kako.... Na OC-ovom sajtu nema nista, osim generalnih odredaba i clanova koji se ne odnose to od kad do kad se staze peglaju i pale zice...A Kopaoniku svaka cast, jebi ga, uzeo privatnik, ponasa se ko prema svome.