• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - kraj sezone

Started by vip-jahorina, 04 April, 2013, 10:54:43

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

jednostavan41

nadam se da ce na bjelasnici iduce sezone raditi taj najavljeni sestosjed i cetverosjed,makar malo konkurencije ce natjerati ove iz oc da se potrude, nama skijasima ce to ici u korist
da znam - znao bi

vip-jahorina

Nesto ne vjerujem da ce se previse pocesati po glavi

ninodragoljub


Radiohead

Nino druze sve si pogodio i lijepo srocio u ovih par crtica, nazalost ne preostaje nam bas puno toga nego da piskaramo i nadamo se nekom novom vremenu na ovim prostorima kada niko nece igrati za svog ''Tatu'' vec za svoju djecu... Sve ovo sto si napisao je u osnovi dublji problem drustva i vremena u kojem zivimo i tesko da ce se nesto promijeniti uskoro....

dugokontov

Ja cu samo dodati da je u subotu bilo pristojno skijanje/bordanje na Bjelasnici. Pustili su sva sidra osim heliodroma, tako da se moglo do Y popeti. Imam sezonsku na Jahorini, a opet ako zelim skijati na 60cm snijega moram ici na Bjelasnicu.

Ako na Bjelasnici dogodine naprave sestosjed i cetvorosjed, mislim da svoje pare za sezonsku necu dati Jahorini... pa nek ko hoce prica da im se ne isplati paliti liftove u aprilu.


hallo

DakleM, cipele osusio i spakovao, skije konzervirao i ZAVRSIO za ovu sezonu... nadam se da ce sledeca sezona biti duga kao ova i nadam se nekim pomacima u OC Jahorina  ideea:(...camac sam sredio, udice naostrio, jos samo nivo da opadne malo pa stapove u ruke...Drina majka pa ko voli ako zeli neka vice da kupa plovak, varalicu, musicu u Drini do decembra anan
Pozdrav svima regge
OFF: Juce, dok sam sredjivao camac u dvoristu, komsija frknu dve najlonske kese djubreta u Drnu...jedva su me "skinuli" sa njega da ga ne udavim...i dok sam pio casicu mucenice da se smirim, setih se Koromana i OC-a i pomislih da ipak nemoze biti bolje , jer eto, i moj komsija smatra da ce djubre Drina odneti i samim tim problem resen... 3:(
Vo se vezuje za rogove a Covek za REC!!

ninodragoljub


ninodragoljub

@drgundrgun

Nadam se samo da popravljanje stanja na Jahorini neæemo èekati onoliko dugo koliko vi èekate na titulu devil:( - 15 godina
Pozdrav za kk''sledeæa sezona''

Bjelasnica84

cisto informativno, na bjelasnici jos radi skijanje



Radiohead



Radiohead

 (:smijeh:
VIP-e obrisi post mogao bio ga neko i cuti.