• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

borisBP

Danas lep dan za skijanje. Prvo malo magla a posle suncano. Staze su drzale osim dna prace. Sutra nAjavljuju toplije. Kad pogledam kalendar sve je bilo perfektno.  ole

brera


DarkoN

Uh kakv ce ov dan da bude. Krecem...
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

Uh...jos 55min do otvaranja zice ludzatobom:((
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

brera


brera

Na poslu! Gledam cam na JA! ©ta uraditi?  X( X( X(

vip-jahorina

postavili smo i jedan stub na zacaranim za prijemnik. Kamera nam steka jer je prijemnik non stop u snijegu zatrpan (iako je 4m iznad zemlje). Novi stub je postavljen na vrh dvora, tako da cemo za iducu sezonu imati cesce sliku sa vrha.

brera


vip-jahorina

u principu, pored ovako ostavljenih skija, sanke najmanje smetaju. Ionako ovude skijasi ne jurcaju, a prije ce vidjeti sanke nego skije  8))

majasamaja

Danas odlicno skijanje iako je iza 12 sati vec pocelo da popusta u donjim dijelovima, ali super dan, bez puno guzve i sa puno sunca i dobrog uzivanja i naravno bez kamenja  :))

borisBP

Odlican dan danas. Nikad nisam doziveo da na vrhu nema vetra uopste. Staze izdrzale ceo dan osim prace koja je bila meka u donjem delu. Samo je kod polazne stanice progledala do 1, posle toga sam skijao Ogorijelicu.  :bravo::(

taraba

Mijate di si danas da vidis ljepote. Ko na moru, samo snijeg umjesto vode.


jednostavan41

sta mislite za sutra ljudi,vridil se provozat 150 km  i nazad
da znam - znao bi

HeAd

Ja sam se danas prebio skijajuci, jedan od boljih dana u mojoj karijeri, staze su izdrzale iako u jednom trenutko koliko je toplo bilo mislio sam da sam na moru 8))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4