• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

BL


Filipino

Mozda bude i vode za umjetni snijeg  ole

taraba

Vec u 10.30 staze su bile ko za k..... Poznata stvar. Hupseri na sve strane.
Tako da je bolje bilo skijati van staza.
Papanluk prve vrste.
Kao sredina marta je , ko ce stmpati staze nocu. Ujutro jedan djir sa ratrakom i to ti je to.

Jahorina puna.
Dosli ljudi za vikend. Dosli zahvaljujuci onima koji su sjajno ocistili put od Pala do Jahorine.
Moram pohvaliti Romanija puteve.
Put do Jahorine je bolji nego ljeti. Eto. ©irok , ociscen. ma milina jedna.
Ali kad dodjes gore, lose brate. Lose..
Zastoji, klizavo, usko, zakrceno. Mozes sanjat da ces stici u Rajsku sa autom. Taj put do gore je kao jednosmjerna ulica i to uska.

Oni su ( ljudi sto ciste put do Jahorine) pomalo i krivci sto smo svi mi danas navalili gore iz Sarajeva, a i ko zna odakle sve ne. Kad je takav put ides rado. Ocekujes i ostalo da je dobro.
Medjutim nista od toga. Ima mnogo snijega to je tacno. Ali ipak !!!
Mora biti malo bolje.
Cijelu sezonu pljuste zalbe i na ovom forumu na taj famozni OC i opet svi mi koji se zalimo dolazimo opet i opet.
I opet cemo, ali dajte ljudi uradite nesto sa tim stazama. Uredite ih. Za pocetak.




HeAd

Hoce (mozda (:smijeh:)kad karta bude 40eura...da bi staza na nesto licila treba da rade minimum 6sati...sad 5 ratraka po 6 sati 3000 litara goriva puta 2.5km jednako 7500km , oc razvuce to na 7 dana i opet ce reci da su u minusu puf:)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

bnbg

Koliko ja vidim, ovde se zale samo ovi iz Sarajeva. Stalno im nesto smeta, te put nije cist, pa staze nisu dobro sradjene. Sta vi mislite da svaki dan mogu staze biti u ekstra stanju i da vi sami skijate. Takvo skijalista vam je ispred nosa, kosta vas ski karta i pet litara goriva i vi se bunite. Ja sam iz Bg-a i dolazim gore bar 2-3 puta u toku zime i nisam se se nikad bunio. Nekad su staze dobre, nekad kad pada sneg oreko noci pa sutradan budu malo losije, nekad ima guzve,nekad nema. Sve je to super, samo da bude snega i da zice rade a za pravog skijasa ostale stvari i nisu neki problem. A ako vam se ne svidja to sto vam je takvo skijaliste ispred nosa vi stavite u dzep 2000eura pa pravac Austrija i tamo nisu staze uvek popeglane kao sto misle oni koji nisu bili.
Jahorina je ekstra dobro skijaliste za te pare koje vam trebaju da se gore skijate, zato nemojte da se bunite nego budite srecni sto imate mogucnosti da dolazi te gore za male pare a da se u vecini slucajeva kvalitetno skijate.Skijao sam i po Austriji, Kopaoniku i verujte da nista bolje staze nisu kad vremenski uslovi to dozvole. Na Jahorini je najbolje pozicioniran smestaj od svih skijalista gde sam bio. 90%smestaja ako ne i vise je bukvalno pored staza i na skijama ides i vracas se skoro do vrata skijasnice a u vecini drugih skijalista moras da palis kola svaki dan ili malo skije na ledja pa tabanas pa cekas gondolu i slicno. Jahorina je super i jedva cekam da ponovo dodjem kod mojih domacina u Winter.

taraba

Sto si nervozan. Jel ti imas namjeru uredjivati ko sta smije, a sta ne smije  pisati i misliti o stazama  na Jahorini ili bilo cemu drugom?
Malo se smiri pa odgovori nesto pametno i korisno . A propaganda , juriiiiiiiiiiiiis , tipa sve je super i folovi to za neki drugi put ostavi.
Uostalom imam pravo da budem razmazen , a ti uzivaj u hupserima koliko volis . (PIVA) (PIVA)

mijat


taraba


mijat


DarkoN

mijate necu se sloziti sa tobom ovaj put. ja kao vlasnik sezonske karte koju kupim jos u oktobru imam puno pravo da ih kritikujem za ne sredjene staze i za poslednju voznju u 3:30 i za sve ostale stvari koje rade kako ne treba. nisam neko kome sve smeta. ja sam skijao i danas, uzivao sam kao i svaki put. ali ne moze me niko ubjediti da je to ok. jasno je meni da vi na jahorini ostavite para vise nego ja, ali ja pare dajem unaprijed i nemam pojma koliko cu dana dobiti za te pare. a vi ako ne bude snijega necete doci. sve mozete reci, ali braniti ove iz oc-a nemojte molim vas. pokusavajuci da mi dokazete da je sve ok i govoreci mi da vjerujem vama(i oc-u) vise nego svojim ocima, time vec vrijedjate moju inteligneciju.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Gravitacija

 Ko voli skijati ne predstavlja mu problem nista osim u slucaju da nema snijega (snow) na stazi, a i tad ima ekstremna verzija, pa ko voli,..... E sad, ima i uvjek ce biti onih koji vole da skijaju po uredjenom nego li po dubokom  (snow) , a ja sam jedan od tih. Volim brzu  anan voznju  ludzatobom:((, a za to mi treba uredjena staza,  pa apelujem na dezurne da sutra utabaju te staze da ne bi nekoga spalio ko sto je TATA spalio  DJENKU  devil !

Ima li ko da ce skijati sjutra,a!? Drustvo  ole i ja stizemo  :bravo::(

taraba


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

taraba

 3:( 3:(Ma jok
Malo ga zezam. Dobar je Mijat  rr

kapa