• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 20 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

oni imaju sluzbene iskaznice i skijaju kao dio priprema. To nisu nisu "policajci na stazi"  police:(

mitar

Kakvo je stanje na Praèi? Ima li gu¾ve ? Sti¾e ekipa iz PD! anan

BL


panjkov

Kakva je situacija? Je li jos uvijek pada (vidim neke kapljice na kamerama)?

DarkoN

ako bude kao sto prognoza pokazuje, sto smo skijali skijali smo.  ;(( ;((
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

bnbg

Bice jos skijanja sledece nedelje i sledeci vikend i ja mislim da je onda stl smo skijali ,skijali smo.
A ovi iz Sarajeva i okoline ne treba da se bune oni su se valjda naskijali.Ja sam bio dva puta i ako ugrabim jos malo bice super.
Mislim da ce biti jos par dana dobrih

Mega Deki

He he, mislim i ja tek doci. Planiram od nedelje i nadam se skijanju i kao po obicaju da zatvorim sezonu. Nadam se da necu promasiti...  (snow) (snow) (snow)
Mega Deki

suncica

Ja mislim da cemo jos skijati:-)

szlaja

Jel bilo danas uopste skijanja?

HM

Ako ga je bilo, onda je to bilo jako vlazno skijanje na Poljicama ili Praci. Ja ne idoh a danas ne znam hocu li izdrzati da se ne spustim bar dva puta. Dobro jutro svima. Bar za sad nista ne pada.

vip-jahorina

skijanje je veoma lose i nekvalitetno. radio samo lift poljica, a praca uglavnom zatvorena zbog trke (u kojoj je nasa Zana Novakovic pobjedila  ole
Danas ista situacija: kisa, susnjezica, vjetar  :SS

suncica

Pada, duva, sreca pa sam na nekom seminaru, pa sve to gledam kroz prozor  ludzatobom:((

vip-jahorina


Radiohead

http://www.yr.no/place/Bosnia_and_Herzegovina/Republika_Srpska/Jahorina/long.html

Bice zime jos..., jos kad bi iz ove jugovine izasli sa sto manje stete, bilo bi jos dobrog skijanja

vip-jahorina

staze su vrhunski pripremljene i snijeg je odlicno utaban. Moje misljenje:
Prelomince i par kriticnih mjesta ce progledati, ali to je inace prije bio slucaj na 2m snijega, tako da ce skijanje biti vise nego kvalitetno 8))