• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2013 - 4.dio

Started by vip-jahorina, 13 February, 2013, 13:33:21

Previous topic - Next topic

0 Members and 32 Guests are viewing this topic.

Kathy

joj magleeee.. Juce i prekjuce savrsenstvo uprkos ogromnoj guzvi!

BOJAN-BG

Kakva maglustina,a sledece nedelje jugo  devil devil devil

BOJAN-BG

I za sat vremena transformacija sto se tice vremena bice skijanja

Korisnik

Dobro bi danas, staze solidne,  nije bilo velike guzve,  valjda se ljudi prepali jutrosnje magle, al zato smo mi hrabri profitirali :)

trinity

Ljudi - kakve su sanse za sneg pocetkom aprila? Da li je bilo skijanja u 10 zadnjih godina u to vreme?

magnum

æao
Treba da doðem 9 na jahorinu ali sam prvi put zabrinut sa vremenskom prognozom jer je neki veliki plus i jugo u najavi pa me interesuje da li ima nekih malo boljih prognoza

pozz

djmiros

Jucer bio na skijanju . Guzva. Neznam zasto daju laznu informacije da je lift dvosed poljice u pripravnosti kad uopste ne radi. Umesto da ga puste i rasterete cekanje na 6-guzu uprava navodi da je lift u pripravnosti. Razumem i guzve na parkingu.
Ostalo je sve OK.

suncica


NexuS

Proslo je i moje skijanje za ovu sezonu. Bilo mi je super.Pogotovo cetvrtak i petak.Juce nismo isli jer smo se bojali guzve a i rodaci moraju danas voziti. Uvijek smo imali gdje parkirati gotovo na stazu ;)

A  imam jednu zamjerku u petak je bila guzva i GSS-ovci su pravili red te pustali neke svoje ''jartane'' preko reda i to bez ski pasova bukvalno su jasili po ljudima i tako nervirali ljude koji placaju smjestaj hranu i slicno i koji 100 put vise doprinose Jahorini ! I da dodam bilo bi pozeljno da i GSS ako nema hitnu intervencijuz ceka reda a ne da me radnik sa zice hvata kada ja krenem na lzicu da moze da se ubaci GSS-ovac koji potom vozi stazom kao KAMIKAZA i ugrozava sigurnost. I treba da prestane bezvezno vozanje GSS-ih  motorni sanki po stazi (Praca). uglavno mi je bilo super imam nesto slika vidjet cu mozda ih i objavim ;) Pozdrav  iz Kiseljak-a.

segi

Jel neko gore?Kakvo je vrijeme (vidim da je sunce),al da li duva vjetar?

majasamaja

Dan savrsen, staze extra i ne popustaju ole


bnbg

Pozdrav slovencima i neka se uvek osecaju  tako na Jahorini. Ja sam iz Bg-a i dolazim na Ja 2-3 puta svake zime i uvek  u Winret kod dobrih domacina. Uvek je bilo super.
Zao mi je sto ce ovo vreme pokvariti situaciju. Prosle godine sam bio za 8. Mart i bilo je super.
Nadam se da ce u Martu biti jos lepih dana jer snega ima dosta, samo da ne potraje ova kisa i jugo.

segi

Dan fantazija,staze dobre,ljudi se suncaju ko na moru,kafane pune,mjesto u basti se rezervise  :DD :DD :DD poslije ide koja fotografija

ma-bice

Da li neko zna zasto nije bilo danas emisije S JAHORINE S LJUBAVLJU