• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Smjestaj za 2

Started by S.T., 15 January, 2013, 19:07:10

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

S.T.

Pozdrav svima!

Prvi put dolazimo na Jahorinu, na 3 dana (16 - 18 februar). Zeljeli bismo iznajmiti sobu za dvije osobe u jednoj od vikendica, ali nisam sigurna da li je to moguce (stalno vidim da se iznajmljuju cijele vikendice, i to cesto na min. 7 dana :( Pa ako iko ima neki prijedlog, bicu mu jaaaaaaako zahvalna :))

Lijep pozdrav ;)
S.T.

Big_DANE

Quote from: S.T. on 15 January, 2013, 19:07:10
Pozdrav svima!

Prvi put dolazimo na Jahorinu, na 3 dana (16 - 18 februar). Zeljeli bismo iznajmiti sobu za dvije osobe u jednoj od vikendica, ali nisam sigurna da li je to moguce (stalno vidim da se iznajmljuju cijele vikendice, i to cesto na min. 7 dana :( Pa ako iko ima neki prijedlog, bicu mu jaaaaaaako zahvalna :))

Lijep pozdrav ;)
S.T.

Pustite vikendice...tesko da cete naci nesto slicno za 3 dana....pogledajte APARTMANE, STUDIE...

Ja preporucujem EKSIMKO >>>> ako nije vec rezervisano! ;)

Apartman Eskimo 2
   
2 spavace sobe (2 i 3 kreveta)
Prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom
Kupaona sa WC-om
Centralni grijanje

http://www.jahorina.org/apartman/eskimo_1.php


Pansion i vikendica Vidikovac - direktno na stazi Ogorijelica 1

Ukratko, pansion Vidikovac
   
5 apartmana u pansionu
dvokrevetna soba sa dva kreveta koji se mogu spojiti
dnevni boravak (mogucnost spavanja jos tri osobe)
kupatilo
cajna kuhinja
SAT TV
wireless internet
direktno na stazi Ogorijelica 1

mladost

I meni treba smjestaj za 2 osobe.Odgovaraju mi termini do nedelje posto mi sin krece u skolu.3 ili 4 nocenja.
Ima li iko da zna nenakav smjestaj i da mi da neki kontakt da rezervisem i da krecem na Jahorinu.
Hvala svima unaprijed.

juhuu

+387 65 977 086, javite se.

sinisa0601

Mene interesuje smjestaj za 2 osobe u terminu od 18.02. u trajanju od 7 dana. Pa ako zna neko gdje se tako nesto moze naci, neka javi. Unapred zahvalan :D

juhuu

Javite se na gore naveden broju, pa cu Vam reci sta Vam mogu ponuditi